Gwiazdy

Czy gwiazdy zrezygnują z mięsa w święta?

Gwiazdy

Czy gwiazdy zrezygnują z mięsa w święta?

Obecnie wiele gwiazd rezygnuje z jedzenia mięsa. Niektóre z nich robią to ze względów światopoglądowych, inne ze względów zdrowotnych. Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, które gwiazdy poddały się modzie na niejedzenie mięsa.

Niekwestionowanym królem wśród wielkanocnych potraw jest żurek z białą kiełbasą. Tradycyjne danie od wielu lat gości na polskich stołach i ciężko sobie wyobrazić święta bez jego udziału. Co znajdzie się na wielkanocnym stole polskich gwiazd?

Rafał Maślak w tym roku spędza święta w Warszawie. Świeżo upieczony tata nie wyobraża sobie dalekich podróży samochodem z maleńkim synkiem. Czy w rodzinie Maślaków w czasie Wielkanocy zjada się mięso?

Zdecydowanie! Mięso, mięso, jeszcze raz mięso. Muszę jeść trzy razy dziennie mięso. Jestem typowym mięsożercą.

-zaznaczył Rafał Maślak.

>>> Zobacz też: Jak poradzić sobie ze świątecznym przejedzeniem? Porady Anny Lewandowskiej.

Tradycjonalistką jest również Karolina Pisarek, która w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że na jej wielkanocnym stole na pewno znajdzie się biała kiełbasa. Co więcej, Karolina spędzi Wielkanoc ze swoim chłopakiem. Brazylijczyk, który mieszka na Filipinach po raz pierwszy odwiedzi Karoliny rodzinne miasto. Pozna rodziców i dziadków modelki.

Święta wegańskie szykują się z kolei u Lary Gessler. Brat restauratorki zapowiedział, że w tym roku przygotuje wegańską kiełbasę oraz pasztet.

>>> Zobacz też: Katarzyna Warnke. W utrzymaniu wagi pomaga jej zupa z kapusty. Co jeszcze?

Zobacz film: Agnieszka Woźniak-Starak o swoich świętach pod okiem Wielkiego Brata. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
46
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0