Alan Andersz 10 lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Po upadku ze schodów konieczne były skomplikowane operacje, po których młody aktor pozostawał w śpiączce. Po niełatwej rekonwalescencji powrócił do formy i dziś znów jest pełen pozytywnej energii. O planach na przyszłość opowiedział Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi.
Igor Kwiatkowski przez lata rozbawiał widzów wcielając się w Mariolkę Krejzolkę, Kryspina, czy Jacka Balcerzaka. Jest jednym z czołowych przedstawicieli polskiej sceny kabaretowej. Po odejściu z grupy "Paranienormalni" rozpoczął solową karierę.
Dawid i Szymon Godziek są rowerowymi akrobatami. Pochodzą z rodziny z górniczymi tradycjami, sami jednak postanowili zająć się czymś zupełnie innym. Choć jak wspominają, ich dziadek Brunon, a później także tata, jeździli na motorze i próbowali swoich sił w motocrossie.
Marcin Adamiec to były ksiądz, który po kilku latach zrezygnował z posługi. Dziś twierdzi, że "Kościół rani, zamiast leczyć. Dzieli, zamiast łączyć". W Dzień Dobry TVN opowiedział o swojej drodze i książce "Zniknięty ksiądz".
Weronika Kociniak-Kozłowicz przez sześć lat organizowała domowy szpital swoim rodzicom. Była już nie tylko córką, ale także opiekunką, pielęgniarką, sekretarką czy prawniczką. Stała się koordynatorką opieki geriatrycznej.
Łączy ich nie tylko miłość do muzyki, ale i wielka pasja do sportu. Znana wokalistka Ewelina Lisowska oraz raper Kubańczyk połączyli siły i nagrali piosenkę pt. "Wartości". Poza sceną uwielbiają też trenować sztuki walki.
Członkowie Budki Suflera postanowili zaskoczyć swoich fanów – ogłosili, że nowym wokalistą zespołu został Jacek Kawalec. Pierwszy występ Budki Suflera w nowym składzie odbył się podczas 30. finału WOŚP w Legnicy. Wokół aktora nie brakuje teraz kontrowersji.
W kinach można już oglądać film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Pokazuje on dalsze losy bohaterów z obrazu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". W filmie ponownie wystąpił Piotr Głowacki. Czy trudno było zagrać tę samą postać po latach? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.
Aleksandra Król, polska snowboardzistka, jest już na miejscu w Pekinie i szykuje się do startu na igrzyskach olimpijskich. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o emocjach przed konkursem, w jakiej jest formie, a także, jak czuła się jako chorąża podczas ceremonii otwarcia.
Płacz to jedna z najbardziej naturalnych reakcji. Płaczemy ze smutku, ale i z radości. Dlaczego warto płakać? Jakie możemy czerpać z tego korzyści? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Magdaleną Chorzewską, psychoterapeutką.
Matthew McConaughey to jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Hollywoodzki gwiazdor lata temu wyznaczył sobie cele, które zrealizował i osiągnął spektakularny sukces. Jakie są najlepsze filmy z jego udziałem? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.
Piotr Mikołajczak z powodu długów w firmie ojca musiał wyjechać do Norwegii. Po czasie odbił się od dna i wyruszył na Islandię, gdzie znalazł miłość. Teraz mieszka tam ze swoją żoną Bereniką. Na co dzień jest przewodnikiem po tej pięknej wyspie. W Dzień Dobry TVN opowiedział, jak wygląda tamtejsze życie.
Uniwersytet Oxfordzki podzielił się niedawno wynikami badań dotyczących nowego testu, za pomocą którego z próbki krwi można określić, czy u pacjenta z niespecyficznymi objawami rozwija się nowotwór i czy dał on przerzuty. Czy badanie jest dostępne dla każdego?
Wielu rodziców krzyczy na swoje dzieci. Tymczasem, jak pokazują badania, takie praktyki mogą być niebezpieczne i szkodliwe. Dlaczego nie powinno się krzyczeć na dziecko? Jakie mogą być tego konsekwencje? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Aleksandrą Piotrowską,
Niemiecki tabloid opublikował zaskakujące informacje. Podobno rozwód Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego ma być sfinalizowany jeszcze w tym roku. Czy to prawda? Sportsmenka odniosła się do plotek.
30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale wciąż można brać udział w wyjątkowych aukcjach. Zaliczają się do nich m.in. te związane z serialem "BrzydUla". O ich szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziały Julia Kamińska i Małgorzata Socha.
Bieganie to dyscyplina sportu, która od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Jakie korzyści daje? Dlaczego warto biegać? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Moniką Olejnik, dziennikarką oraz Katarzyną Staszak, dziennikarką medyczną.
Niedługo mija 14 lat od emisji pierwszego odcinka "39 i pół". Serial ten pokochało tysiące Polaków. Jak wspomina go Daria Widawska, odtwórczyni Anny Jankowskiej? I co nasi prowadzący zapamiętali z hitowej produkcji?
Rok 2021 w Polsce był rekordowy pod względem cyberprzestępczości. Szacuje się, że liczba oszustów wzrosła o 40 proc., porównując dane z rokiem 2020. Co powinno obudzić naszą czujność?
W numerologii rok 2022 jest szczególny, bo składa się z trzech dwójek. Jak twierdzi numerolożka Kaja Bochniak, liczby mają ogromny wpływ na całe życie każdego z nas. Ich wibracje mogą bardzo pomóc lub zaszkodzić. W Dzień Dobry TVN zgłębiła numerologiczne tajemnice, wyjaśniła, jak sprawdzić swoją liczbę oraz zdradziła, co nowy rok przyniesie dla każdej z nich.
Pod koniec stycznia Teatr Polski będzie obchodził 109. rocznicę istnienia. Z tej okazji zostanie wystawiona sztuka "Don Juan". W Dzień Dobry TVN pojawili się: dyrektor teatru, Andrzej Seweryn i aktor, Krzysztof Kwiatkowski, który wciela się w tytułowego bohatera spektaklu.
W sypialni warto zadbać nie tylko o dobry i wygodny materac, ale także o stylowe dodatki - narzuty, poduszki, ozdobne kinkiety czy kwiaty. To wszystko ociepli przestrzeń. W kolejnym odcinku cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała niestandardowe pomieszczenia, a Ewa Mierzejewska podpowiedziała w programie Dzień Doby TVN, co jest aktualnie modne.
Kuba Bociąga to podróżnik, wokalista, autor książki "100 krajów przed czterdziestką". Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby opowiedział o swoim wyjątkowym doświadczeniu. Zdradził również, który kraj okazał się największym zaskoczeniem.
Choć obecnie ciężko wyobrazić sobie życie bez telewizora, jeszcze sto lat temu pozostawał w sferze marzeń wynalazców. Dopiero 26 stycznia 1926 roku (w niektórych źródłach – 27 stycznia) John Logie Baird zorganizował pierwszy publiczny pokaz transmisji telewizyjnej w Londynie. Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, dziennikarka i blogerka, opowiedziała, jak to niezwykłe urządzenie zmieniło się przez dekady.