Parenting

    Znajomość języka angielskiego to jedna z tych umiejętności, która prędzej czy później przyda się nam niezależnie od tego, w jakiej branży przyjdzie nam pracować. Dodatkowo znajomość języka, który używany jest niemal na całym świecie, najzwyczajniej ułatwia znacząco życie nawet w codziennym życiu lub podczas wakacyjnych wojaży.

    W czasie ciąży kobiece ciało przechodzi niemałą rewolucję. Przyszłej mamie rośnie brzuch, powiększają się piersi. Im większe jest dziecko, tym zwiększa jest masa ciała kobiety. Ale ciąża to nie tylko maluch w brzuchu mamy. Co się składa na dodatkowe kilogramy zgromadzone w tym wyjątkowym okresie? Odpowiedzi na to pytania na swoim profilu na Instagramie udzieliła położna Kasia.

    Huczne przyjęcie w gronie szkolnych przyjaciół to marzenie niejednego dziecka. Decyzja o organizacji kinderbalu zwykle leży po stronie rodziców, jednak zdarzają się wyjątki od tej reguły. Udowadnia to historia 50-leniej Diane Campbell z Wielkiej Brytanii. Syn kobiety chciał uczcić początek wakacji i zaprosił do domu ponad trzydzieścioro dzieci. Niestety nie skonsultował tego wcześniej z mamą.