Parenting

    Parenting

    Skąd jest w nas taka niezwykła łatwość i lekkość wydawanie osądów i opinii, wręcz słownego znęcania się nad matkami? Dlaczego wydaje nam się, że mamy do tego prawo? Nie mamy! Nie mamy prawa mówić, co jest dobre, a co złe. Jeśli chcemy coś powiedzieć, napisać to przemyślmy to dwa razy, bo jakiejś mamie lub kochającemu tacie możemy zwyczajnie odebrać nadzieję i siłę, tak bardzo potrzebną w walce o dziecko.

    Skończyły się egzaminy maturalne i ósmoklasistów, niedługo ostatni dzwonek i koniec lekcji dla wszystkich uczniów w Polsce. Kiedy jest koniec roku szkolnego i zaczynają się wakacje 2022? Ile zostało uczniom do wakacji i jak długo potrwają?

    Każda kobieta inaczej znosi ciążę. Niektóre nie mają żadnych dolegliwości, a innym dokuczają nudności. Mimo że są one zupełnie naturalne w tym okresie, to przyszła mam powinna zachować czujność i bacznie obserwować swój organizm. Kiedy nudności są powodem do niepokoju? W jakich sytuacjach konsultacja z lekarzem jest konieczna? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z ginekologiem Jackiem Tulimowskim.