Parenting

  Kasia Sokołowska to jedna z najbardziej cenionych reżyserek pokazów mody. Szerokiej publiczności dała się poznać, jako jurorka w programie "Top Model". Niedawno celebrytka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Z okazji ukończenia przez malucha pierwszego miesiąca celebrytka zamieściła w sieci serię zdjęć ze swoją pociechą.

  Posiadanie dziecka i opieka na nim to nie jest zadanie dla każdego. Doskonałym dowodem na to, że nie każdy dorosłym powinien mieć dziecko jest historia pewnej Rosjanki. Kobieta zamierzała sprzedać swojego siedmioletniego syna. Dzięki interwencji jednej z organizacji charytatywnych do "transakcji" nie doszło, a kobietę czeka proces.

  Koniec wakacji i powrót do szkoły może być dla dziecka powodem do radości. Chwalenie się wyprawką i nowym plecakiem sprawia maluchom wiele przyjemności i wiele frajdy. Wymarzony tornister z ulubioną postacią, nowy piórnik z kredkami i flamastrami, nowe gadżety czy zeszyty z naklejkami to dla maluchów świetna okazja, by pochwalić się koleżankom swoimi zdobyczami. Z nowym plecakiem aż chce się iść do szkoły. Jednak zanim to nastąpi… rodzice mają prawdziwy zawrót głowy. Jak wybrać dla dziecka odpowiedni plecak szkolny? Jak skompletować wyprawkę szkolną? W komplecie z plecakiem czy lepiej osobno?

  Pierwszy dzwonek już niebawem. Rodzice kompletują przybory, podręczniki i ćwiczenia, które będą potrzebne dzieciom do szkoły. Jak zaplanować budżet, aby nie wydać fortuny na wyprawkę szkolną? W co należy zaopatrzyć dziecko jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, a z czym można zaczekać?

  Zakup podręczników, zeszytów, plecaka czy rozmaitych przyborów to dopiero pierwszy krok na długiej drodze do ukończenia edukacji. Zanim przyjdzie wrzesień i Twoje dziecko zasiądzie w szkolnej ławce, musisz zadbać o to, aby niczego mu nie zabrakło. Konieczne jest zatem skompletowanie wyprawki do szkoły. Czego nie może w niej zabraknąć?

  Niepłodność to choroba, która w równym stopniu dotyka kobiety, jak i mężczyzn. Choć bardzo często jest związana z jakimś schorzeniem, to styl życia oraz nawyki żywieniowe nie są bez znaczenia. Jakie są przyczyny problemów z płodnością? Jak można ją leczyć? Czy zmiana stylu życia wystarczy, aby zajść w ciąże? Zapytaliśmy o to prof. Roberta Jacha ginekologa, Kierownik Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

  Kasia Sokołowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka wyznała, że jej droga do macierzyństwa nie było prosta. Jak odnajduje się w tej zupełnie nowej roli? Jakie imię otrzymała jej pociecha? O tym wszystkim reżyserka pokazów mody i jurorka w programie "Top Model" opowiedziała w Dzień Dobry TVN.