Newsy

Szymon Hołownia po raz pierwszy z żoną. Zdjęcie opublikował z okazji Świąt

Newsy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNTOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Szymon Hołownia opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z żoną. Podkreślił również jak ważny i trudny będzie dla jego rodziny nadchodzący rok.

Szymon Hołownia z żoną na Instagramie

Szymon Hołownia do tej pory bardzo pilnował swojego życia prywatnego. Nie opowiadał w mediach o swojej rodzinie, ciężko również znaleźć jakiekolwiek informacje na temat jego małżeństwa. Dziennikarz postanowił teraz przerwać milczenie i pokazał światu swoja piękną żonę.

Więcej:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił. Przygotowania do Świąt na finiszu, rodzice i rodzeństwo dzwoniłli, że są już w drodze... Tym, którzy będą mogli cieszyć się w te Święta obecnością bliskich, z całego serca całą rodziną Hołowniów życzymy by zatankowali w te dni „pod korek” światła, siły, nadziei. Tym, dla których Święta to czas w którym czują, że dla nich też „nie ma miejsca w gospodzie”, by uwierzyli że są światu potrzebni jak tlen, i żeby nam wystarczyło dziś (i zawsze) uważności, aby ich dziś dostrzec i mocno przytulić. W ogóle - niech te Święta będą początkiem NOWEGO życia, w nas samych, w naszej wspólnocie! Aaaale... :) Czterdzieści parę lat żyję nad Wisłą i doskonale wiem, jak to czasem w Święta bywa. Omówimy szybko co u kogo, wszystkie remonty i choroby, i mniej więcej w drugiej godzinie zaczyna się rozmowa o polityce, która za kolejną godzinę kończy się ciocią w stanie palpitacji serca, katującą płuco na balkonie, wujkiem który wygrażając wdziewa palto i mknie sfochowany na przystanek, bo on nigdy więcej z tymi (...) do jednego stołu nie siądzie... To nie jest złe, ani nienormalne że się różnimy - przeciwnie. Ale wojny domowe? Po co - nie wiem. Spróbujcie prostej sztuczki: nie pytajcie: „za kim jesteś, jakie jest Twoje stanowisko?”, ale: „o co Ci chodzi?”. Nagle może okazać się, że wszystkim nam chodzi o to samo: żeby było lepiej, nie gorzej... Żeby pomóc nam wszystkim to dostrzec, w ramach prezentu przygotowaliśmy z moim zespołem pomoc dla tych, którzy chcieliby energii nie przepalać w te Święta na próżno. Zajrzyjcie w tych dniach, proszę, na moją stronę www.szymonholownia.pl, macie tam formularz i 5 prostych pytań, które - zobaczycie - pomogą uporządkować myśli, rozmowę, a nam wszystkim ruszyć w Nowym Roku nie do tyłu, a do przodu. A dzisiaj - miejcie najpiękniejszy dzień. Boże Narodzenie jest o tym, że rodzi się Nadzieja. Więc WSZYSTKO będzie dobrze! Bo albo samo zrobi się dobrze, albo (bardziej prawdopodobne) my to DOBRZE zrobimy! Ściskamy Was serdecznie!!! :)

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił. Przygotowania do Świąt na finiszu.

Kim jest żona Szymona Hołowni?

Urszula Brzezińska-Hołownia jest pilotem myśliwca MiG-29 w jednostce - 23, w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Jest zawodowym oficerem. Małżeństwo mieszka pod Warszawą z 2-letnią córką Manią.

Autor: Bartosz Sobkowiak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości