Gwiazdy

„Wspieramy się w każdej możliwej sytuacji”. Czyli siła kobiet w rodzinie Kazadi

Gwiazdy

Patricia Kazadi związana jest z polskim show biznesem od wielu lat. Jej pasją jest muzyka, ale zaistniała także jako aktorka i prezenterka telewizyjna. Siłę i wsparcie do działania daje jej rodzina, na którą zawsze może liczyć. Patricia, wraz z mamą i siostrą opowiedziały o tym, co je łączy.

Rodzinne więzi

Wiele je różni, ale zawsze mogą na siebie liczyć. Patricia, Viktoria i Barbara Kazadi tworzą silną i zgraną drużynę. Każda z nich wiele przeszła, ale zawsze mogła liczyć na rodzinę. Panie są dla siebie wsparciem, inspiracją i motywują się nawzajem do działania.

Zawsze staramy się być dla siebie zarówno w trudnych sytuacjach, jak i pozytywnych, rodzinnych

– powiedziała Victoria Kazadi, siostra Patricii.

Trzeba mieć dla siebie czas. Staram się być do dyspozycji na każdy sygnał – słuchać i po prostu być, to jest najważniejsze

– dodała Barbara Kazadi, mama Patricii.

Muzyczny powrót

Po kilku latach nieobecności na scenie Patricia Kazadi wraca z nową muzyką. Jej najnowszy singiel zatytułowany „Steppin’ On My Heart” opowiada o niezdrowej relacji, z której trudno się wydostać. Piosenkarka chciała dać swoim utworem siłę i motywację tym, którzy zmagają się z trudnościami w swoim życiu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

„STEPPIN’ ON MY HEART” premiera już teraz na Youtube. Sprawdźcie koniecznie. Włożyłam w ten utwór i w ten teledysk całe swoje serce. Teraz jest w Waszych rękach. ?✨ powiem Wam, że to trochę przerażające uczucie poddawać opinii publicznej tak osobiste, muzyczne „dziecko”... Klip był wyzwaniem.. emocjonalnym, fizycznym- zależało mi na prostym lecz szczerym, nie zawsze „ładnym” i przyjemnym przekazie. Bo takie jest życie. Codziennie toczymy walkę z otaczającym nas światem ale również z samym sobą. Tkwimy w niezdrowych relacjach prywatnych i zawodowych- nie umiejąc się z nich wydostać. Wyjście z tej często niełatwej i wyniszczającej energii jest trudne, ale warto , bo po drugiej stronie czeka lepsza i silniejsza wersja Ciebie. Dedykuję ten utwór wszystkim, którzy wiedzą o czym mówię albo po prostu potrzebowali to usłyszeć. ✨?? ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️ Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w ten projekt bo bez Was to nie byłoby to samo. @kasia_mieczkowska dziękuję za to, że w tak piękny i przejmujący sposób uchwyciłaś moje emocje i przedstawiłaś moją wizję. @dawidziemba dziękuje, że pokazałeś mnie prawdziwą i za wspólne godziny na montażu kiedy wiem, że już chciałeś ukręcić mi kark ?? @kaniakaminska za Twoje wieloletnie wsparcie, wiarę we mnie i cudowne wyczucie tego klimatu w Twojej stylizacji. @katemakeupartist za to, że zawsze mogę na Ciebie liczyć i Twoje zaangażowanie w każdy detal klipu ? @bartekjanuszhair Ty zawsze wiesz, jaki włos idealnie pasuję do charakteru produkcji nawet gdy pracujemy zdalnie. Czuję, że mam w Tobie przyjaciela a to wiele dla mnie znaczy. @cukiandcream jesteś siłą dziękuję, że przekazujesz mi tę energię i umiesz wylać ze mnie ostatnie poty. @warnermusicpoland za cudowną i zawsze łatwą współpracę i za to, że wierzycie we mnie nawet kiedy ja przestaje. ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️ Na koniec pragnę podziękować mojej Rodzinie, przyjaciołom i wszystkim słuchaczom za to, że jesteście ale przede wszystkim byliście przy mnie kiedy tego potrzebowałam najbardziej. Czuję wielką siłę, wdzięczność i radość w serduchu.

Post udostępniony przez ??Patricia Kazadi (@kazadi_official)

„Steppin' On My Heart” to dla mnie taki hymn, dla wszystkich, którzy przechodzą przez różne ciężkie momenty. Wydaje mi się,że takich momentów mamy sporo. Mamy też nietrafione relacje z samym sobą. Często mamy problem z samoakceptacją, self love, albo niezdrowe relacje ze swoim ciałem. Ja również taką miałam. Ta piosenka to hymn o trudnych relacjach, czy to damsko-męskich, prywatnych, rodzinnych, zawodowych, czy właśnie z samym sobą. Jest utworem nadziei. Wydaje mi się, że zawsze po takiej batalii, jesteśmy silniejszą, lepszą wersją siebie

– wyjaśniła piosenkarka.

Utwór łączy w sobie rock, pop i elektronikę i jest pierwszym utworem zwiastującym nowy materiał artystki. Patricia powraca na rynek muzyczny z wydawnictwem Dark Pop: RMXt, na którym znajdują się zremiksowane utwory z płyty Dark Pop oraz najnowszy singiel „Steppin’ On My Heart”. Jest to efekt współpracy piosenkarki i duetu dj-skiego LOrd & Eight.

ZOBACZ: najnowszy teledysk Patricii Kazadi do utworu „Steppin’ On My Heart”.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Patrycja Kazadi o świętach i zawodowych przyjaźniach

Roksana Węgiel zawiesza karierę. Powód może zaskoczyć

Edyta Bartosiewicz kończy 55 lat. Zobaczcie, jak przebiegała jej kariera

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości