Gwiazdy

Roksana Węgiel zawiesza karierę. Powód może zaskoczyć

Roksana Węgiel w studio DDTVN

Roksana Węgiel Fot. Bartosz Krupa/East News.

Gwiazdy

Roksana Węgiel zawiesza karierę. Powód może zaskoczyć

Roksana Węgiel w studio DDTVN

Roksana Węgiel Fot. Bartosz Krupa/East News.

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych i najzdolniejszych wokalistek młodego pokolenia. Okazuje się, że nie kariera jest dla niej najważniejsza. Z powodów rodzinnych decyduje się na przerwę. 

Po wygranej w Eurowizji Junior, Roxie szybko zjednała sobie serca fanów oraz sympatię mediów, a zainteresowanie nią ciągle rośnie. Tym bardziej więc zaskakują doniesienia o planie zawieszenia kariery. Powód tej decyzji jest jednak zrozumiały.

Roxie Węgiel zawiesza karierę muzyczną

Piosenkarka pomimo młodego wieku prowadzi bardzo intensywne życie zawodowe. Ciągle koncertuje, występuje w programach rozrywkowych czy udziela wywiadów, jednak nie to jest jej priorytetem. Jak się okazuje, jej rodzina wkrótce się powiększy. 

Roksana Węgiel ponownie zostanie siostrą

Dziewczyna jest już starszą siostrą Maksa, a wkrótce znowu wcieli się w tę rolę. Mama wokalistki spodziewa się dziecka, które powita na świecie już w przyszłym miesiącu. Znana jest również płeć i imię noworodka. Edyta Węgiel, mama Roksany, wyznała w rozmowie z Party, że imię dziecka wybrała cała rodzina.  

Wspólnie wybraliśmy imię dla synka, który urodzi się w lutym. Stwierdziliśmy zgodnie (razem z dziećmi), że wszystkie Tymki, których znamy, to fajne chłopaki są! Najważniejsze, żeby był zdrowy! 

Roxie tak bardzo lubi być starszą siostrą, że chce wykorzystać pierwsze chwile chłopca na świecie do maksimum. Już wcześniej wspominała o urokach posiadania rodzeństwa, więc nie powinna dziwić radość dziewczynki z powiększającej się rodziny. W rozmowie z czasopismem Flesz powiedziała:

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
65
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.01.2020
asia
Ja mam 14 lat a 15 skończę 19 sierpnia i jestem w 8 klasie. Jestem Twoją największą fanką ever i rozumiem że chcesz sobie zrobić przerwę na jakiś czas i gratuluję nowego braciszka! :) A poza tym wszystkiego najlepszego z okazji 15 urodzin! I mam pytanie, czy będziesz kiedyś miała koncert gdzieś w pobliżu Katowic? Jeżeli tak to gdzie? Bo ja marzę żeby Cie kiedyś spotkać chociaż raz!