Gwiazdy

Roksana Węgiel ma własną aplikację. Młoda artystka dorównuje Kim Kardashian

Gwiazdy

Roksana Węgiel ma własną aplikację. Młoda artystka dorównuje Kim Kardashian

Roksana Węgiel przygotowała dla swoich fanów hit. Artystka doczekała się własnej aplikacji, którą można pobrać z wirtualnego sklepu App Store. To wielkie wyróżnienie. Podobnym projekt ma na swoim koncie Kim Kardashian. 

Roksana Węgiel - kariera

Roksana Węgiel zdobyła już wierne grono fanów, którzy uczestniczą w każdym koncercie młodej artystki. Gwiazda nie przestaje zaskakiwać. Wczoraj do sprzedaży trafiła pierwsza książka artystki „The X Book” oraz aplikacja Roxiemoji, dzięki której internauci mogą wysyłać wiadomości z podobizną Roksany.

Roxiemoji – nowa aplikacja

Roksana stworzyła swoją aplikację, która służy do wyrażania emocji za pomocą kolorowych naklejek z jej wizerunkiem. Użytkownicy będą mieli do wyboru kilka różnych opcji. Aplikacja dostępna jest w wirtualnym sklepie App Store i  jest całkowicie darmowa.

Wyraź swoje emocje, używając naklejek z wizerunkiem Roxie. Wymieniaj się z przyjaciółmi. Powiadom wszystkich, kto jest największym fanem Roksany Węgiel. 

- czytamy w opisie aplikacji.

Wszystko wskazuje na to, że nowy pomysł Roksany spodobał się fanom. W mediach społecznościowych internauci wyrazili swój zachwyt.

Aaaa! Nie mogę się doczekać.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
58
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0