Gwiazdy

Taco Hemingway zaskoczył fanów. Nowa płyta "Jarmark" tydzień przed premierą dostępna jest w sieci

Gwiazdy

mat. prasowe

Taco Hemingway uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Artysta premierę najnowszej płyty zapowiadał na 4 września, jednak jeszcze w sierpniu postanowił zrobić im małą niespodziankę. "Jarmark" dostępny jest już w sieci. Od dziś każdy może za darmo ściągnąć 12 nowych utworów rapera.

Taco Hemingway – nowa płyta

Wszyscy fani Taco z niecierpliwością odliczali dni do 4 września, by usłyszeć nową twórczość artysty. Raper znany ze swoich niespodzianek zaskoczył i tym razem. Taco, postanowił potworzyć zeszłoroczny trik i tak jak w przypadku albumu "Pocztówka z WWA, Lato '19", tak i teraz sześć dni przed premierą udostępnił w sieci nowe piosenki. Płyta "Jarmark" dostępna jest już w serwisie streamingowym. Wszyscy fani za darmo mogą pobrać 12 utworów.

Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to, co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic

- napisał na Facebooku.

"Jarmark" Taco Hemingwaya – album dostępny w sieci

Na albumie "Jarmark" znalazło się 12 nowych utworów. Raper do współpracy zaprosił wspaniałych gości. Usłyszymy m.in. Artura Rojka, Kachę Kowalczyk z zespołu Coals, Borucci oraz rapera Gruby Mielzky. Wydawnictwo promowane było przez przebój "Polskie Tango" oraz najnowszy singiel "Influenza". Co o płycie mówi sam Taco?

>>Jarmark<< jest moją pierwszą płytą od "Trójkąta warszawskiego", na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia "Łańcuchów", "Szczękościsk", "1990s Utopia"), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim "Łańcuchu"), kilka domorosłych obserwacji społecznych ("Influenza", "Panie, to Wyście!", "Polskie Tango")

- podsumowuje Taco płytę.

Jan Borysewicz: Moja dziewczyna oszalała na punkcie Taco i cały czas go słucha, uciekam wtedy do studia.

Zobacz także:

Paris Hilton ujawnia szczegóły traumatycznych przeżyć z dzieciństwa. Kiedy premiera dokumentu?

Viki Gabor w ostatnim singlu przed premierą debiutanckiego albumu. Czy "Not Gonna Get It" będzie kolejnym hitem?

Julia Kamińska w makijażu i bez. Fani: "Przed było równie pięknie"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości