Gwiazdy

Robert Lewandowski pokazał twarz Klary! "Z profilu to cała mamusia!"

Gwiazdy

Fot. Instagram / Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy nie chcą pokazywać twarzy ich córeczki Klary, ale ostatnio robią pewne wyjątki - i pokazują ich córkę z profilu. Robert Lewandowski opublikował nowe zdjęcie, na którym trzyma Klarę na rękach. Na zdjęciu widać dokładny profil dziewczynki. Fani są pewni: "Z profilu to cała mamusia!" Zgadzacie się?

Zobacz też:

"Sukces czy porażka?" Co z cyklem Ani Lewandowskiej w Dzień Dobry TVN "Sztuki walki"?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski do tej pory nie pokazali całej twarzy ich córeczki Klary, ale w ostatnim czasie coraz częściej publikują zdjęcia, na których widać ich pociechę z profilu! Tak też zrobił i tym razem Robert Lewandowski, który wrzucił na swój Instagram zdjęcie z Klarą. Na fotografii widzimy, jak Robert trzyma Klarę na rękach, a drugą dłonią głaszcze sarenkę.

Fani od razu zwrócili uwagę na pyzatą buzię Klary:

Klara jest podobna od mamy!

Z profilu to cała mamusia!

O ja! Widać twarz! (...) KLARA to Chyba mała mamusia :)

A wy zgadzacie się z opiniami fanów Lewego? Klara to rzeczywiście cała mamusia?

Fot. Instagram Robert Lewandowski

Klara Lewandowska urodziła się 4 maja 2017 roku. To pierwsze dziecko Roberta i Ani Lewandowskich. Sam Robert Lewandowski w wywiadzie z "Przeglądem Sportowym" opowiedział, że moment narodzin Klary był dla niego bardzo trudny:

(...) Bardzo chciałem być z Anią przy porodzie, z patrzeniem na krew nie mam problemu, bo na boisku wiele razy się jej naoglądałem. Ale fizycznie nie dawałem rady. Byłem niesamowicie zmęczony stojąc z boku, dlatego jestem pełen podziwu, że Ania to wytrzymała. Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc, bezradność. Facet się stara, ale wie, że nic nie może zrobić. A kolejne godziny mijają, kobieta cierpi. Szczególnie, gdy poród trwa tak długo... - opowiedział Robert Lewandowski dla "Przeglądu Sportowego".

To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudy, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi.

Mimo tak trudnych chwil, Ania i Robert nie wykluczają powiększenia rodziny.

Fot. Instagram / Robert Lewandowski

Poniżej: po lewej stronie - Anna Lewandowska. Po prawej - Klara Lewandowska.

Fot. Instagram / Anna Lewandowska / Robert Lewandowski

Fot. Instagram / Anna Lewandowska

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości