Gwiazdy

Lewandowski o dramacie przy narodzinach córki: "Ania straciła wiele krwi. Mogło skończyć się o wiele gorzej..."

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Gwiazdy

Lewandowski o dramacie przy narodzinach córki: "Ania straciła wiele krwi. Mogło skończyć się o wiele gorzej..."

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski udzielił wyjątkowego wywiadu, w którym m.in. wspomina o porodzie jego żony Ani. "Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej" - opowiedział Lewandowski.

  • Robert Lewandowski o dramacie przy narodzinach córki
  • Ania i Robert Lewandowski planują powiększenie rodziny?


Zobacz też: Poród po polsku "Mam rozłożone nogi, nagle wchodzi ktoś obcy!"


Robert Lewandowski o dramacie przy narodzinach córki

Robert Lewandowski pierwszy raz tak szczerze opowiedział o porodzie jego żony Ani. Z jednej strony, powitanie na świecie jego córeczki Klary było jednym z najpiękniejszych momentów w jego życiu. Z drugiej strony, Robert zapamięta z tego dnia również te dramatyczne momenty...

(...) Bardzo chciałem być z Anią przy porodzie, z patrzeniem na krew nie mam problemu, bo na boisku wiele razy się jej naoglądałem. Ale fizycznie nie dawałem rady. Byłem niesamowicie zmęczony stojąc z boku, dlatego jestem pełen podziwu, że Ania to wytrzymała. Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc, bezradność. Facet się stara, ale wie, że nic nie może zrobić. A kolejne godziny mijają, kobieta cierpi. Szczególnie, gdy poród trwa tak długo... - opowiedział Robert Lewandowski dla "Przeglądu Sportowego".
Więcej: Poród domowy. Prawdy i mity


Poród trwał około trzydziestu godzin.

To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudy, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi.

Lewandowski podkreślił, że na początku nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji. Trzymał na rękach Klarę i nie dopuszczał do siebie myśli, że z Anią może dziać się coś złego...


Ania i Robert Lewandowski planują powiększenie rodziny?

Przypomnijmy, Klara Lewandowska urodziła się 4 maja 2017 roku. To pierwsze dziecko Ani i Roberta. Ania z Robertem nie wykluczają powiększenia swojej rodziny. W wywiadach podkreślają, że chcieliby żeby Klara miała w przyszłości rodzeństwo.


Zobacz:

Zobacz film: Nowe wyzwania Ani Lewandowskiej, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
5
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0