Gwiazdy

Robert Górski: "Kwarantanna to (nie) kabaret". Czy lider Kabaretu Moralnego Niepokoju zaraża humorem także w czasie pandemii?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Robert Górski nie próżnuje, nawet będąc w izolacji na warmińskiej wsi. Postanowił działać, a do nowego projektu dołączyła również jego żona, Monika Sobień. Czym jest serial "Państwo z kartonu", który od dziś możecie oglądać w serwisie YouTube?

"Państwo z kartonu" - Robert Górski rozśmiesza Polaków podczas kwarantanny

Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju , bawi Polaków od lat. Górski nie mógł więc odmówić sobie tej przyjemności podczas ogólnokrajowej izolacji. Wraz z żoną, Moniką Sobień, dziennikarką, która ma jednak również aktorskie umiejętności, stworzył jedyny w swoim rodzaju serial w całości nagrywany telefonem.

Napisałem najpierw program Kabaretu Moralnego Niepokoju, a potem napisałem serial "Państwo z kartonu", w którym występujemy oboje - ja i moja żona, a czasami także nasza córka

- opowiedział Robert Górski.

Zmusił mnie do tego, ponieważ Robert jest trochę uzależniony od grania, a dwa najbardziej pracowite dla niego miesiące to właśnie marzec i kwiecień, które teraz zostały "wycięte", żeby więc jakoś z nim wytrzymać i spożytkować tę energię, zgodziłam się

- dodała jego żona.

Robert rozśmiesza naszą rodzinę cały czas. Jeśli już pojawiają się spory to o to, żeby już przestał. Robert rzeczywiście ma talent satyryczny, ale czasami wydaje mu się, że większy niż w rzeczywistości. Wolę jednak w tę stronę niż żeby był ponurakiem

- dodała ze śmiechem Monika Sobień.

Górski na antenie zachęcał również widzów do zbierania śmieci. Przyznał również żartobliwie, że kwarantanna pozwoliła mu lepiej poznać swoją córkę, Malinę, która "bardzo mu się podoba".

Robert Górski i Monika Sobień w serialu "Państwo z kartonu" - gdzie oglądać?

Serial nagrywany komórką, pt. "Państwo z kartonu", w którym zagrali Robert Górski i jego żona, Monika Sobień, od dziś dostępny jest na kanale Górskiego w serwisie YouTube. Zabawne małżeńskie perypetie to idealna rozrywka w czasie kwarantanny, dlatego gorąco zachęcamy was do oglądania, rozluźnienia się i... śmiania się do rozpuku!

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości