Gwiazdy

Na planie programu "FAME czy SHAME". Jaka nagroda czeka na zwycięzcę?

Gwiazdy

Pogram "Fame czy Shame", emitowany w serwisie Player, wzbudza niemałe emocje. Nie tylko wśród widzów, ale i uczestników. Dziesięcioro znanych influencerów zostało na osiem tygodni zamkniętych w jednym domu. Co działo się za zamkniętymi drzwiami? Odwiedziliśmy ich z kamerą.

Na planie "Fame czy Shame"

Dziesięć znanych ze swojej internetowej działalności osób, zostało zamkniętych w jednym domu na 8 tygodni. Formuła programu zakładała rywalizację, a poczynania uczestników mogliśmy, i wciąż możemy, oglądać w serwisie Player. Finał zbliża się wielkimi krokami, dlatego nasza reporterka, Basia Pasek odwiedziła uczestników i prowadzących show - Saszan i Dannye’ego Ferreri, by dowiedzieć się co nieco o minionych tygodniach, ale i nagrodzie, która czeka na zwycięzcę programu.

Jest cały czas dużo emocji, bo jeszcze parę odcinków przed nami, ale rzeczywiście to była mieszanka wybuchowa, bo to było 10 osób, i to bardzo różnych osób, z różnymi charakterami. Każdy dał jakąś swoją energię. Przez to powstały różne romanse, przyjaźnie, oczywiście, bardzo ostre kłótnie. Myślę, że stworzyli tutaj historię na niejeden dobry serial

- podsumowała zmagania uczestników Saszan.

Zaś mieszkańcy domu, Weronika, Sophie i Patryk, opowiedzieli o wyzwaniach, które napotkali na swojej drodze w ostatnich tygodniach.

Patryk , który znany na Instagramie jest pod pseudonimem xpatlyk, opowiedział o nauce języka migowego, która stanowiła podstawę jednego z zadań do wykonania.

Weronika (@iamwero) najlepiej wspomina zabawę w przerabianie ubrań z drugiej ręki.

To ważny przekaz dla młodych ludzi

- podsumowała Basia Pasek.

Sophie zaś (@angesophie.reich) opowiedziała o akcji związanej ze śmieciami w lesie. Uczestnikom udało się uzbierać wówczas 62 kg odpadów.

Jestem bardzo dumna z nas. To ważne, żeby pokazać młodym ludziom, że się da

- dodała.

Jednym z gości w programie był kierowca rajdowy, który stracił ręce w wypadku samochodowym. Jego wizyta również wzbudziła w gwiazdach "Fame czy Shame" wiele emocji.

Bartek jest mega pozytywną osobą, on się nie poddał

- wyznała z wyraźną aprobatą Weronika.

Nagroda główna w programie

Formuła programu zakłada wyłonienie zwycięzcy, na którego czeka nagroda. Jaka?

Co odcinek odbywała się kwalifikacja końcowa. Wszyscy mogli więc zobaczyć, jak wygląda punktacja. Oprócz niej znaczący wpływ będą miały również głosy widzów, które są na bieżąco liczone

- zaczął Danny. Zaś Saszan zdradziła, co otrzyma zwycięzca:

Bon o wartości 100 tysięcy złotych do wykorzystania w mediach TVN i Discovery na materiały promocyjne i akcje promocyjne.

Odcinek finałowy odbędzie się już 19 sierpnia. Wszystkie epizody dostępne są w serwisie Player.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Czy uroda gwarantuje sukces?

Saszan i jej najbardziej osobisty utwór "Remedium"

Saszan i Michał Szczygieł - "Wystarczy"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości