Gwiazdy

Margaret odchodzi w cień. Wokalistka wydała oświadczenie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Margaret przerywa karierę, znika z salonów i internetu. Wokalistka wydała oświadczenie, w którym informuje, że ostatni rok był dla niej bardzo obciążający i potrzebuje odpoczynku.

Margaret, czyli jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, postanowiła przerwać karierę. Artystka zapowiedziała, że musi zrobić sobie przerwę od działalności artystycznej oraz aktywności w internecie. Na swoim Instagramie dodała opis:

BŁYSKI FLESZY, PLOTKI, ŚCIANKI - out now ?

Margaret zawiesza karierę

Margaret, ostatnio znana jako Gaja Hornby, wyznała, że jej ostatnia płyta zamyka pewien etap w jej życiu. Artystka podziękowała swoim fanom i słuchaczom za pozytywny odbiór jej wyjątkowej płyty:

Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach

Margaret w dalszej części wpisu wyjaśniła, co jest powodem jej decyzji:

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie . Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych . W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie.

Margaret znika z internetu

Wszystko wskazuje na to, że Margaret nie będzie też aktywna w mediach społecznościowych. Już teraz złożyła życzenia noworoczne swoim fanom:

Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja

>>> Zobacz też:

Margaret zdradziła, że jest zaręczona z KaCeZetem

Co robiły gwiazdy, zanim stały się popularne?

"Co tydzień spowiadałam się z masturbacji" Margaret wyznała, że chce wystąpić z Kościoła!

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości