Gwiazdy

W dniu 44. urodzin Magda Mołek w Dzień Dobry TVN. "Fajnie jest wrócić w miejsce, które się tak bardzo kochało"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magda Mołek obchodzi 44. urodziny i ten szczególny dzień postanowiła częściowo spędzić z widzami Dzień Dobry TVN. Zdradziła, co przygotowała dla fanów z okazji 25-lecia pracy w mediach, które przypadło także w 2020 roku. Zobaczcie, jaką mieliśmy dla Magdy niespodziankę.

Magda Mołek obchodzi urodziny

W dniu swoich 44. urodzin Magda Mołek wróciła do Dzień Dobry TVN, by zaprezentować przegląd prasy. Podczas łączenia zdradziła, że w tym roku obchodzi również 25. jubileusz pracy w mediach i z tej okazji przygotowała dla fanów film, w którym przedstawia przebieg swojej kariery. Materiały zawarte w wideo zostały zebrane przez jej mamę.

Moja mama przez te ćwierć wieku archiwizowała całe moje życie i dokonania zawodowe (...), więc żeby mi się nie zmarnowała 25-letnia praca mojej mamy postanowiłam wszystko co mam, to co jest na tych wszystkich VHS-ach i wycinkach prasowych zebrać w jedno, zrobić film i Wam go pokazać

- powiedziała prezenterka.

Magda Mołek - kariera

Z filmu możemy się dowiedzieć, że dziennikarka od dzieciństwa marzyła, aby pracować w telewizji i już jako mała dziewczynka naśladowała przed lustrem słynną prezenterkę Krystynę Loskę. Kiedy miała 19 lat, jej pragnienie się ziściło i rozpoczęła pracę w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Potem przeniosła się do prywatnej stacji TD (Telewizja Dolnośląska), w której została reporterką i prowadzącą programy informacyjne.

Tam jeździłam na pierwsze wypadki, pożary

- wspomniała w rozmowie z nami.

Następnie Magda Mołek związała się z Canal+, RTL7, TV Plus i TVP. W 2004 r. została dziennikarką i prezenterką telewizji TVN.

Z okazji urodzin i jubileuszu życzymy Madzie wiele szczęścia i dalszych sukcesów zawodowych.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości