Gwiazdy

Roznegliżowana Madonna kusi swoim najnowszym zdjęciem. Fani: "Cóż za bogini!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cover Video/x-news

Madonna należy do jedynych z najodważniejszych gwiazd show-biznesu. Gwiazda nie boi się szokować, czego wyraz daje chociażby na swoich koncertach czy profilach społecznościowych. Tym razem zdecydowała się opublikować swoje zdjęcie topless.

Półnaga Madonna na Instagramie

Madonna znana jest również ze swoich prowokujących występów i emanowania seksapilem. Mimo wieku cały czas chętnie pojawia się w bardzo skąpych strojach, prezentując swoje wysportowane ciało. Tym razem wokalistka wrzuciła na swój profil instagramowy zdjęcie, na którym pozuje jedynie w majtkach, delikatnie zakrywając swój nagi biust włosami, rękoma i telefonem. Widać też, że przez swoją kontuzję kolana, cały czas porusza się o kulach.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje obserwatorów, którzy zachwycali się formą 61-letniej piosenkarki.

Jesteś taka wolna i rześka. Kocham to!!!

- napisał jeden z internautów.

Cóż za bogini!

- pojawiło się w innym z komentarzy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Everyone has a Crutch................ ?

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Madonna - aktywna społecznie gwiazda

Madonna od samego początku kariery jest jedną z odważniejszych i bardzo barwnych gwiazd światowego show-biznesu. Słynie m.in. ze swoich śmiałych wypowiedzi, nie stroniąc od poważnych tematów. Jest feministką i angażuje się we wszelkie sprawy społeczne - aktywnie walczy z rasizmem i o prawa LGBT, za co otrzymała nawet wyróżnienie GLAAD Media Award.

W ubiegłym roku było też głośno o jej kontrowersyjny teledysku, w którym pojawiły się drastyczne sceny strzelaniny w klubie. Gwiazda miała wtedy ważny przekaz. Szczegóły sprawy w poniższym materiale:

Zobacz też:

Dominika Gwit świętuje drugą rocznicę ślubu: "Dziękuję Ci Mężu za ocean Miłości"

"Chyłka-Rewizja". Obłędna Magdalena Cielecka w sesji zdjęciowej do 3. sezonu serialu

Mateusz Borkowski odważnie pokazuje efekty spektakularnej przemiany. Fanka: "Mega odwaga i szczerość, muszę się tego nauczyć"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości