Gwiazdy

Pamiętacie Klaudiusza Ševkovića? Wiemy, co dziś robi jeden z najpopularniejszych uczestników "Big Brothera"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Klaudiusza Ševkovića widzowie poznali w 2001 roku, kiedy był jednym z najbardziej wyrazistych uczestników pierwszej edycji "Big Brothera". Dziś stroni od show-biznesu i prowadzi spokojne życie na Śląsku. Czym się zajmuje?

Pasja i praca Klaudiusza Ševkovića

Jeszcze długo po emisji reality show Klaudiusz gościł na szklanym ekranie prowadząc różne programy. Wystąpił także u boku innych uczestników "Big Brothera" w filmie "Gulczas, a jak myślisz...". Dziś mieszka na śląsku, gdzie wraz ze znajomymi oddaje się swojej pasji, czyli grze w golfa .

W okresie zimowym jeździmy dużo po świecie. Lecimy właśnie do Turcji za niedługo. Leci z nami Marek Kościkiewicz, Tomek Ivan, no i próbujemy swoich sił na najlepszych miejscach na świecie

- powiedział w Dzień Dobry TVN.

Oprócz pielęgnowania hobby, Klaudiusz ma masę innych zajęć. Zajmuje się nie tylko sportem, ale także polityką i dziennikarstwem. Co robi? W programie wyznał:

Od 16 lat jestem prezesem piłkarek ręcznych Superligi. Działam też w takiej lokalnej polityce - jestem radnym w Chorzowie już 4. kadencję, redaktorem naczelnym magazynu 'Silesia Business & Life'... Trochę tego czasu potrzebuję. Dzień wypełniam w całości.

Może się temu poświęcić, gdyż Ślązacy nie postrzegają go jako "celebrytę". Przyzwyczaili się do obecności byłego uczestnika "Big Brothera" i jego zainteresowań.

Wiesz, u siebie w mieście tutaj na Śląsku już (...) jestem trochę opatrzony, ale jak gdzieś jeżdżę po Polsce lub za granicę, no to jeszcze ludzie mnie poznają. Chyba się za dużo nie zmieniłem

- stwierdził Klaudiusz Ševković.

Klaudiusz Ševković o rodzinie

Oprócz golfa Klaudiusz kocha także swoje dzieci. Ma dwójkę pociech, które są już dorosłe i układają swoje życie. Mimo że żyją na odległość, cały czas się odwiedzają i utrzymują ze sobą kontakt. Ševković nie ukrywa, że jest z nich dumny.

Moje dzieciaki mieszkają w różnych częściach świata. Tiger ma 21, a Vanessa 23 lata. Tiger mieszka w Monachium, a Vanessa w Dubaju. Jest stewardessą znanych linii lotniczych. (...) One są samodzielne, ja też byłem samodzielny. Ja też kiedyś wyfrunąłem z gniazda mając 19 lat, opuściłem Polskę, wyjechałem do Niemiec, a później wróciłem do programu 'Big Brother'. Więc moje dzieci chyba poszły moją drogą . Ja odwiedzam w wolnych chwilach ich i sobie jakoś dajemy radę

- wyznał w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Sport dla snobów? Dla nich to szansa na ucieczkę od biedy i narkotyków. "Zamierzam grać w golfa zawodowo. Pozwoli mi to zadbać o rodzinę". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Ewa Owczarek

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości