Gwiazdy

Mówi o sobie: wrażliwa, teatralna, histeryczna. Kasia Lins powraca z nowym albumem

Gwiazdy

Aktualizacja:

Piosenki śpiewane po polsku przynoszą jej satysfakcję. Choć przyznaje, że dla artysty jest to cięższe niż wykony w języku angielskim. Kasia Lins opowiedziała o powstaniu nowego albumu, a na naszej scenie zaśpiewała kawałek „Rób tak dalej”. Co było dla niej największą inspiracją w tworzeniu płyty?

Kasia Lins: osobowość artystyczna

Przyznała, że najwięcej czasu spędza nad pisaniem tekstów do utworów. Tym razem wszystkie piosenki znajdujące się na nowym albumie zaśpiewała po polsku. Całość dla niej nie jest jednak gotowa bez teledysków, które są dopełnieniem tego, o czym śpiewa.

Wizualna kwestia jest dla mnie ogromnie ważna

- zdradziła Kasia.

Inspirują ją różne dziedziny sztuki, zwłaszcza filmy. Jest fanką twórczości reżysera Davida Lyncha, w szczególności słynnego serialu "Twin Peaks" i filmu "Mulholland Drive". Stąd, oglądając jej teledyski, poczujecie niepewny i tajemniczy klimat.

Kasia Lins: kariera

Swoją edukację muzyczną zaczęła w wieku 7 lat. W 2013 roku startowała do III edycji programu "X Factor", a jej debiutancki album "Take My Tears" miał premierę w tym samym roku. Ostatnia płyta zatytułowana "Wiersz ostatni" Kasia wydała w 2018 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości