Gwiazdy

3-letnia córka zmarłego Kobe Bryanta gwiazdą Internetu. Dziewczynka skradła show swojej starszej siostrze

Gwiazdy

Ruptly/x-news

Bianka Bryant jednym tańcem zyskała sympatię internautów. Jej mama Vanessa opublikowała przeurocze wideo, na którym maluch psuje show swojej starszej siostrze Natalii. Po tragicznej śmierci ojca na ich twarzach znów zawitał uśmiech.

Córka Kobego Bryanta hitem Internetu

Vanessa Bryant opublikowała w mediach społecznościowych nagranie swoich dzieci, dzięki któremu na twarzy błyskawicznie pojawia się uśmiech. 17-letnia Natalia wraz z kuzynkami chciały zatańczyć swój układ do jednego z przebojów Demi Lovato i Jonas Brothers. Niespodziewanie gwiazdą przedstawienia stała się jednak 3-letnia Bianka, która zachwyciła internautów swoją choreografią.

Natalia wraz z kuzynkami nie potrafiły się nawet gniewać na Biankę, która wskoczyła w kadr z uroczym uśmiechem od ucha do ucha.

Uwielbiam to, że wszyscy się uśmiechacie ❤️

OMG!!! Najsłodsza na świecie!!!!❤️

To najbardziej urocza rzecz ??❤️? Dziękujemy za podzielenie się tą radością i tym światłem. Kochamy Was wszystkich ❤️?

Absolutnie moje serce się rozpływa ❤️❤️❤️

NAJWIĘKSZY UŚMIECH NA ŚWIECIE ?

- napisali przyjaciele i fani Bryantów.

3-letnia córka zmarłego Kobe Bryanta nieświadomie wprowadziła uśmiech do ich rodzinnego domu. Nie da się jednak ukryć, że wszystkim wciąż trudno pogodzić się z tragicznymi wydarzeniami z 26 stycznia tego roku, kiedy to gwiazdor NBA wraz z 13-letnią córką Gianną i 7 innymi osobami zgięli w katastrofie helikoptera.

Po tragicznej tragicznym wypadku, Vanessa opublikowała na Instagramie również wpis, w którym podziękowała wszystkim, którzy okazali rodzinie wsparcie w tym szczególnie trudnym czasie.

Zobacz wideo:

Wzruszające wspomnienie żony Kobyego Bryanta w rocznicę ślubu

Mój królu, moje serce, mój najlepszy przyjacielu. Kochanie, szczęśliwej 19. rocznicy ślubu. Bardzo za tobą tęsknię. Chciałabym być teraz w twoich ramionach. Kocham Cię

- napisała Vanessa Bryant.

W miniony weekend para świętowałaby 19. rocznicę ślubu. Kobe i Vanessa pobrali się 18 kwietnia 2001. Wdowa po legendarnym koszykarzu na pamiątkę tamtych wydarzeń opublikowała wzruszające zdjęcie.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości