Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan potwierdza plotki: "Czekamy na małego szkraba!"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Popularna aktorka potwierdziła pojawiające się od jakiegoś czasu w mediach informacje - wraz z mężem, Rafałem Szatanem, spodziewają się dziecka. Małżeństwo ogłosiło szczęśliwą nowinę na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Jak sama żartuje, plotki o jej ciąży pojawiały się w mediach regularnie. Jednak tym razem przypuszczenia mediów potwierdziły się. Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan powitają na świecie kolejnego członka rodziny. Będzie to drugie dziecko pary.

Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące :P ale teraz już naprawdę ?Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich ? Szatany ?

- napisała pod postem Basia.

Gratulacje od gwiazd

Pod postem błyskawicznie posypała się lawina komentarzy. Gratulacje składali zaskoczeni nowiną fani oraz znajomi pary.

Gratulacje ❤️❤️❤️ cudowna wiadomość ???????????????? ale się cieszę

- napisała prowadząca Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska-Karpiel.

Ufff nareszcie!! ???✌️??Kochani ❤️❤️❤️ Piękne zdjęcie! Piękni Wy ❤️❤️❤️

- dodała od siebie Joanna Koroniewska.

Uhuuu!!! ??‍♀️?

- skomentowała Lara Gessler, która także kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Rafał Szatan jest wokalistką, ukończył Liceum Muzyczne, a następnie studia na Akademii Muzycznej. Występował między innymi w programie X-Factor. Para poznała się na castingu do musicalu "Hair", momentalnie poczuli się ze sobą dobrze i po pięciu miesiącach związku zaręczyli się. O początkach swojej miłości i przepisie na udany związek mówili także niedawno w Dzień Dobry TVN.

Rafał przyjechał do Warszawy, miał zostać na weekend, został na tydzień. Tak to się wszystko zaczęło. Zaręczyliśmy się pięć miesięcy po basenowej randce

- opowiedziała nam wtedy Basia.

Cały materiał możecie zobaczyć tutaj. Do ceremonii zaślubin doszło w 2011 roku, a rok poźniej powitali na świecie córkę Hanię. To nie koniec jednak aktorskich talentów w rodzinie gwiazdy! Jej siostra Kasia Kurdej-Mania jest aktorką Teatru Muzycznego w Gdyni, a Basia nie ukrywa, że to ona była jej inspiracją, gdy stawiała pierwsze kroki w branży.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości