Gwiazdy

Ola Żebrowska udaje Annę Lewandowską. Zabawne nagranie podbija sieć

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Co nowego w świecie gwiazd?

Aleksandra Żebrowska dwa miesiące temu urodziła czwarte dziecko. Żona Michała Żebrowskiego normalizuje na Instagramie temat powrotu do formy po ciąży, pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa i przekonuje, że ciało kobiety po porodzie ma prawo wyglądać "nieidealnie". Celebrytka znalazła "metodę" na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów. Chwyta za gwizdek, wzoruje się na Annie Lewandowskiej i przy okazji po raz kolejny rozśmiesza swoich fanów.

Ola Żebrowska parodiuje taniec Anny Lewandowskiej

Kilka tygodni temu Anna Lewandowska obchodziła 34. urodziny. Z tej okazji wyprawiła huczną imprezę, którą relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Żona piłkarza na jednym z filmików zaprezentowała dynamiczny taniec z gwizdkiem w ustach.

Nagranie przypadło do gustu między innymi Oli Żebrowskiej. Ukochana popularnego aktora postanowiła sparodiować swoją koleżankę z branży. Przy okazji z przymrużeniem oka zaznaczyła, że taka forma "aktywności fizycznej" przyda się w powrocie do formy sprzed ciąży.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Żona Michała Żebrowskiego zestawiła filmik bawiącej się na imprezie trenerki z kontrastującym nagraniem, które wykonała samodzielnie w domu. Matka czworga dzieci stanęła przed włączoną kamerką w dwuczęściowym stroju odsłaniającym brzuch i z dość zniechęconą miną włożyła gwizdek do ust, parodiując Annę Lewandowską.

- Powrót do formy. Zaczynamy. Jakie jeszcze ćwiczenia/profile polecacie? - zapytała we wpisie.

Fani doceniają poczucie humoru Oli Żebrowskiej

Nagranie udostępnione przez Aleksandrę Żebrowską rozśmieszyło internautów. Nie po raz pierwszy celebrytka w zabawny sposób przyczynia się do szerzenia samoakceptacji. Jest głosem "nieidealnych" matek w pełnym sztuczności świecie social mediów.

- Popłakałam się ze śmiechu. Uwielbiam Cię!

- Pani jest wspaniała. Brawa za dystans. Cieszę się, że w tym "idealnym" instagramowym życiu jest ktoś, kto pokazuje rzeczywistość.

- Super zobaczyć kogoś, kto jest naturalny.

- Uwielbiam Panią za to, że pokazuje Pani, jak kobiety są różne. Że każda z nas po ciąży wygląda inaczej i w swoim tempie dochodzi (bądź nie) do stanu przed - komentują fanki Żebrowskiej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News, Instagram

Pozostałe wiadomości