Gwiazdy

Adriana Lima urodziła. Modelka zdradziła płeć i niezwykłe imię dziecka

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi

W lutym Adriana Lima i jej partner, Andre Lemmers wyjawili światu szczęśliwa nowinę. Ogłosili, że zostaną rodzicami. Dziecko pary właśnie przyszło już na świat. Na Instagramie brazylijska modelka opublikowała post, w którym zdradziła płeć maleństwa. Dziecko otrzymało symboliczne imię.

Adriana Lima urodziła

Adriana Lima wraz ze swoim partnerem, Andre Lemmersem przekazali światu w lutym szczęśliwą nowinę poprzez TikToka. To był pierwszy post modelki i wywołał niemałe poruszenie. Zapowiadała wówczas, że jej trzecie dziecko przyjdzie na świat jesienią.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Teraz gwiazda może nazywać się potrójną mamą. Na Instagramie poinformowała, że jej trzecie dziecko jest już na świecie. Wyjawiła, że jest to syn, który otrzymał imię Cyan.

Cyjan to kolor pomiędzy zielenią i błękitem oraz kolor wód na Bora Bora i Malediwach, miejscach, do których chcemy się wybrać na rodzinny wyjazd. Cyjan to teraz nasz ulubiony kolor... Kolor oczu naszego synka. Witaj w naszym świecie

Synek Adriany Limy Cyan Lima Lemmers przyszedł na świat 29 sierpnia.

- Ja i Andre jesteśmy zaszczyceni wszystkimi życzeniami i wiadomościami, które dostaliśmy od rodziny i przyjaciół. Karmienie i zmiany pieluch są czasochłonne, dlatego ciężko mi podziękować każdemu z osobna. Dziękujemy wszystkim i życzymy dużo miłości - napisała modelka na InstaStories.

Adriana Lima - kim jest?

Adriana Lima jest powszechnie uznawana za jedno z najwybitniejszych nazwisk w branży modowej. Oprócz chodzenia po wybiegu dla marek takich jak Versace, Balmain, Givenchy i wielu innych, Brazylijka wyrobiła sobie markę, służąc jako aniołek Victoria’s Secret przez ponad dwie dekady, zanim ogłoszono jej emeryturę w 2018 roku.

Adriana Lima do 2016 roku była w związku małżeńskim z koszykarzem Marko Jarićem. Para doczekała się dwójki dzieci: 12-letniej Valentiny i 9-letniej Sienny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości