Gwiazdy

Lara Gessler została zapytana o seks w czasie ciąży i życie intymne Polaków: "Mamy swoje wyuzdania"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Źródło:
plejada.pl
Lara Gessler w studiu Dzień Dobry TVN

Lara Gessler nie boi się poruszać ważnych tematów oraz bardziej kontrowersyjnych kwestii. Tym razem w wywiadzie dla Plejady powiedziała, jaki - jej zdaniem - jest sekret udanego seksu. Została także zapytana o życie intymne w czasie ciąży.

Lara Gessler o miłości do siebie i akceptacji

Lara Gessler i Piotr Szeląg tworzą udany związek. Są rodzicami dwuletniej Nany i odliczają dni do przywitania na świecie kolejnego dziecka. Celebrytka na Instagramie prowadzi konto, na którym w niezwykle otwarty sposób mówi o macierzyństwie, kobiecości i seksualności. Natomiast zdjęcia z sesji ciążowej, które jakiś czas temu zamieściła w sieci doskonale odzwierciedlają jej stosunek do ciała - pełen akceptacji i zbędnego poczucia wstydu. W wywiadzie dla pleajada.pl Lara Gessler opowiedziała o drodze, jaką przeszła, by odnaleźć w sobie te emocje.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

To jest droga przez miłość własną w dobrym pojęciu i przede wszystkim masa akceptacji i patrzenie na siebie z życzliwością, miłością i nie wstydzenia się siebie. To, co myślą o nas inni, bardzo na nas oddziałuje i powoduje, że my zaczynamy tak myśleć o sobie, więc żeby dobrze myśleć o sobie, trzeba mieć życzliwych ludzi wokół siebie, którzy nas nie oceniają i kochają nas takimi, jakimi jesteśmy. Cielesność jest wtórna wobec tego, co dzieje się w naszej głowie

- Trzeba zaufać sobie, swojej kobiecej intuicji i nie dać się przytłoczyć nadmierną ilością informacji, bo my staramy się patrzeć wszędzie dookoła, słuchać dookoła, bardzo dużo czytać, ale zapominamy patrzeć do środka, co się dzieje w nas samych. Słuchajmy, co mówi nasze ciało i nasze emocje - stwierdziła celebrytka.

Lara Gessler o seksie w czasie ciąży

Temat seksu jest bardzo ważny w życiu par. Lara nie omija także tych kwestii i chętnie dzieli się radami, które wynikają z jej własnych doświadczeń. Tym razem zwróciła się do przyszłych mam, które trapi temat pożycia podczas ciąży.

- Jeśli kobiety nie dopuszczają mężczyzn przez całą ciążę i nie mówią, co się dzieje z nimi i z ich ciałem, to niech się potem nie dziwią, że nie są w stanie się dogadać z partnerem co do tego, jak ma wyglądać ich życie seksualne. Jeśli będą się wstydzić osoby, która ma być im najbliższa, to nie będzie komunikacji i będą tylko nieproporcjonalne oczekiwania i rozczarowania i bardzo dużo smutnych chwil dla wszystkich. Jeśli dopuścimy mężczyznę do tego, co się z nami dzieje i zaczniemy z nim rozmawiać, to wtedy będzie miejsce dla otwartego pięknego seksu - stwierdziła.

Na koniec Lara Gessler życzyła Polakom bezpruderyjnej komunikacji: "z jednej strony mamy swoje wyuzdania, ale cały czas mam wrażenie, że to jest z patrzeniem się na stopy i cały czas reagujemy trochę głupkowato jak licealiści na te tematy, bądź też bardzo pruderyjnie. Cały czas brakuje nam komunikacji między sobą, więc tego mogę wszystkim życzyć."

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości