Związki i seks

Chcesz zaskoczyć drugą połówkę w sypialni? W ramach gry wstępnej wypróbuj necking

Związki i seks

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
ofeminin.pl
Kobieta w ramionach mężczyzny, przybliżająca usta do jego twarzy.

Gra wstępna potęguje podniecenie i pozwala z sukcesem odkrywać kolejne strefy erogenne na ciele partnera. To dzięki niej każde zbliżenie nabiera szczególnego charakteru. Pieszczoty w postaci pocałunków, podszczypywania czy podgryzania mogą okazać się wyjątkowo przyjemne, zwłaszcza jeśli przybiorą formę neckingu. Na czym opiera się ta technika? Jak wykorzystać jej potencjał sypialni?

Necking - co to jest?

Necking to idealna propozycja dla wszystkich miłośników długiej gry wstępnej, ale i dla par, które pragną wprowadzić do sypialni odrobinę urozmaicenia. Wyjątkowa technika pieszczot pozwala lepiej poznać ciało ukochanej osoby, a przy okazji stanowi przepustkę do niepowtarzalnych doznań.

Opartą na neckingu grę wstępną doceniają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To odpowiedź na potrzeby kochanków, którzy są otwarci na całowanie, kąsanie, podszczypywanie, a nawet delikatne głaskanie szyi, karku oraz uszu. W tym miejscu warto podkreślić, że wymienione okolice są bardzo dobrze unerwione, przez co intensywnie reagują na dotyk i inne pieszczoty. Z całą pewnością warto mieć to na uwadze w trakcie intymnego zbliżenia.

Necking - jak wykorzystać jego zalety w sypialni?

Stymulowanie karku, szyi i okolic uszu nie wymaga doświadczenia, określonych predyspozycji czy odwagi, dlatego wyjątkowy potencjał neckingu powinny docenić nawet bardzo nieśmiałe osoby. W trakcie gry wstępnej stopień intensywności pieszczot powinien ulegać zmianie, zwłaszcza jeśli partner pozytywnie reaguje na odbierane bodźce.

Necking może przybrać subtelną formę, opierając się na muskaniu szyi dłonią czy też ogrzewaniu skóry ciepłem oddechu. W bardziej drapieżnej odsłonie bazuje on na namiętnych pocałunkach, jak również podgryzaniu i szczypaniu ciała partnera.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: ofeminin.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jon Feingersh Photography Inc/Getty Images

Pozostałe wiadomości