Związki i seks

Jak rozpoznać zdradę? Detektyw wskazał zachowania, które powinny cię zaniepokoić

Związki i seks

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Independent.co.uk
Zdrada

Nie zawsze łatwo jest rozpoznać zachowania, które wskazują na niewierność partnera. Jeżeli jednak czujemy, że druga połówka może coś ukrywać, to warto rozwiązać tę niepewność. Zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy ktoś cię zdradza? Prywatny detektyw podpowiada, na co zwrócić uwagę.

Jak rozpoznać zdradę?

Rozpoznanie zdrady u partnera nie jest proste. Często dowiadujemy się o niej dopiero, gdy złapiemy ukochanego na gorącym uczynku, lub usłyszymy o tym fakcie od osób z bliskiego nam otoczenia. Możliwe również, że zauważamy podejrzane zachowania, jednak nasze uczucia i obawy nie pozwalają nam patrzeć na tę sytuację obiektywnie.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Co jeśli na co dzień towarzyszy nam pewnego rodzaju niepewność, co do wierności drugiej połówki? Życie w takim stresie bywa trudniejsze niż odkrycie bolesnej, lecz oczyszczającej prawdy. Jak więc możemy ją poznać? Według prywatnego detektywa Toma Martina pomogą nam w tym pewne wzorce sugerujące, że coś rzeczywiście może być nie tak.

Zachowania, które mogą sygnalizować zdradę

W rozmowie z portalem Independent ekspert wyróżnił zachowania, które mogą wskazywać na zatajanie prawdy przez partnera. Detektyw twierdzi, że rozpoznanie ich w swoim związku, powinno skłonić nas do poważnych rozważań. Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Jedną z oznak niewierności mogą być nagłe zmiany nawyków. Jeżeli twoja druga połówka z dnia na dzień zmienia gust muzyczny, kulinarny, zaczyna się inaczej ubierać i nagle wykupiła roczny karnet na siłownię, to warto zastanowić się, czy w jego otoczeniu nie pojawiła się osoba zachęcająca go do zmiany zachowań.

Ekspert twierdzi, że podejrzane są też bardzo wczesne wyjścia z domu lub późne powroty. Partnerzy usprawiedliwiają je zwykle nadgodzinami w pracy - ta wymówka to najczęstsza zagrywka zdradzającego. Jeżeli do tego dochodzą niewyjaśnione wydatki, nadmiar delegacji i ukryte transakcje, sprawdź, czy rzeczywiście problemem jest tu wymagająca praca.

Przyjrzyj się aktywności partnera w sieci. Zaniepokoić mogą tu zachowania takie jak zmiana kodu do telefonu, ukryte wiadomość i odrzucanie połączeń w telefonie. Na zdradę może wskazywać także mniejsza ilość stosunków lub ich całkowity brak. Mimo tych wskazówek detektyw podkreśla, że w tak delikatnej sytuacji nie powinno się wysuwać pochopnych wniosków.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Independent.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Quavondo/Getty Images

Pozostałe wiadomości