kłamstwa

  kłamstwa

  Za pomocą amerykańskiego wykrywacza kłamstw postanowiliśmy sprawdzić, czy dzieci nie oszukują św. Mikołaja. W eksperymencie wzięli udział: Mali Giganci, ich rodzice, Ula Podpowiadacz Chincz, Filip Rudolf Chajzer i śliczna różowa wróżka ;) Zobaczcie, co z tego wyszło :)

  Gdy poprzednim razem Anna Wendzikowska spotkała się z Hugh Grantem, była w ciąży, a ten powiedział jej, że będzie beznadziejną matką. Tym razem spotkali się przy okazji premiery filmu "Boska Florence", w którym aktor zagrał u boku Meryl Streep męża najgorszej śpiewaczki świata. Czy Hugh Grant wierzy w niewinne kłamstwa? Kiedy aktor mówi prawdę? Czy uważa się z wielkiego aktora? Z którą aktorką chciałby zagrać?

  Podobno człowiek kłamie 80 tysięcy razy w życiu... statystycznie wychodzi aż 5 kłamstw dziennie! Dlaczego ludzie decydują się na kłamstwa? Czy to prawda, że do kłamstwa potrzebne są dwie osoby? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Beata Tyszkiewicz, Jakub Przebindowski, Katarzyna Lengren oraz Piotr Marszałkowski. Ciekawi jesteście do jakich kłamstw przyznali się nasi goście?

  W jakich sytuacjach najczęściej rozmijamy się z prawdą? Czy kłamstwo naprawdę ma krótkie nogi? Kłamiemy po to, by nie sprawić komuś przykrości, czy może dlatego, że tak nam wygodniej? Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer na tropie największych kłamstw Polaków. Co mówisz żonie, gdy w nocy otrzymujesz sms?

  Naukowcy z Uniwersytetu Wisconsin i Uniwersytetu Cornell postanowili sprawdzić, jak rozpoznać potencjalnego kłamcę na portalu randkowym. Wystraszyło przeanalizować język jego wpisów. Dlaczego często informacje zawarte w portalu randkowym nie są prawdziwe? Kogo możemy spotkać w sieci? Dlaczego niektórzy wolą randki on-line niż spotkania na żywo? Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer tropił internetowych kłamców. Ciekawe za kogo się podawał?