Dzień Dobry Extra

Ylo Violin w piosence "Latino Story"

Dzień Dobry Extra

Ylo Violin w piosence "Latino Story"

W poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN na naszej scenie wystąpiła genialna skrzypaczka - YLO Violin, czyli Ilona Perz-Golka. Ilona jest pionierką jeśli chodzi o Elecktro Violin Sound - zupełnie nowy nurt muzyczny. Posłuchaj skrzypaczki w utworze "Latino Story". 

YLO Violin na scenie Dzień Dobry TVN

Ilona Perz-Golka to znakomita skrzypaczka i kompozytorka, która wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN w poniedziałkowym wydaniu. To nie lada gratka, szczególnie że Ilona grała już duże koncerty w Europie, Ameryce i Azji. Stworzyła zresztą nowy nurt muzyczny - Electro Violin Sound. Jej premierowy koncert odbył się 2 sierpnia 2020 w Kamiennej Górze w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej. Utwór, który wykonała dla naszych widzów - "Latino Story" -pochodzi z jej autorskiej płyty "Timeless". 

Ilona Perz-Golka - kariera

Ilona Perz-Golka na scenie działa pod pseudonimem YLO Violin. Skrzypaczka ma bogate wykształcenie muzyczne - ukończyła Akademię Muzyczną we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. 

Ilona muzyką interesowała się od zawsze - występowała z licznymi zespołami kameralnymi na przestrzeni lat, a także pracowała w orkiestrze Filharmonii Sudeckiej. Dzięki występom zwiedziła kawał świata. 

Od 2008 roku Perz-Golka gra na skrzypcach elektrycznych, łącząc muzykę rozrywkową z tą stworzoną przez znanych kompozytorów i DJ-ów. Jej najnowszy projekt "YLO Violin Symfonicznie" jest tego najlepszym wyrazem - utwory z autorskiej płyty "Timeless" usłyszeć można w aranżacji z Wielką Orkiestrą Symfoniczną. Wszystko w ramach koncertów "Skrzypce w Nowej Odsłonie". 

Zobacz także:

Ksiądz radzi, ile trzeba mieć dzieci. Psycholog: "Na ostre przekazy mamy automatyczną odpowiedź oporową"

Maja Bohosiewicz odpowiedziała fanom na pytanie dotyczące piersi. "Wyglądają na sztuczne, bo są sztuczne"

Lara Gessler wzięła ślub. Pochwaliła się zdjęciami z ceremonii 

Co sądzisz o tym artykule?
93
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
13.10.2020
Agus_f
Gratuluję talentu i urody, a te nogi... marzenie!
12.10.2020
Adam32
Pięknie i energetycznie, wspaniały występ, gratuluję!