Nasze akcje

Ruszyła sprzedaż Misiów Fundacji TVN. Pomóż potrzebującym dzieciom

Już po raz 14. wystartowała akcja charytatywna „Podaruj Misia temu, kogo kochasz” wspierana przez Fundację TVN, drogerie Rossmann i Allegro.pl. W Dzień Dobry TVN gościły gwiazdy i projektanci tegorocznej edycji: Monika Olejnik, Kinga Rusin, Anna Lewandowska, Kasia Sokołowska i Olivier Janiak. Bądźcie z nami od rana w naszej kawiarence i pomóżcie podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. O misiach opowiedziała nam też Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka i prezes Fundacji TVN.

Inicjatywa Fundacji TVN, drogerii Rossmann i Allegro.pl to już świąteczna tradycja! Akcja „Podaruj Misia temu, kogo kochasz” po raz 14. rusza na pomoc w zbieraniu funduszy na rehabilitację i leczenie chorych dzieci. W tym roku po raz pierwszy do wyboru jest aż 5 misi: Olivier, Ania, Kinga, Kasia i Monika, które zawitały do naszej kawiarenki na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie.

Misie Fundacji TVN - Projektanci pluszaków:

  • Miś o imieniu Olivier - Tomasz Ossoliński i Olivier Janiak,

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Olivier


Strój tego misia został zaprojektowany przez Tomasza Ossolińskiego i Oliviera Janiaka. Panowie postawili na elegancję i przygotowali dla misia garnitur w kratę. Żółty sweter i czapka dodają stylizacji lekkości. 

  • Miś o imieniu Ania - Zosia Ślotała (firma Petite Maison) i Anna Lewandowska,

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Ania 

Miś Ania powstał przy współpracy Anny Lewandowskiej i Zosi Ślotały z Petite Maison. Miś ma na sobie piękną  czerwoną sukienkę ozdobiona szkocką kratą, a stylowy berecik podkreśla urok stylizacji. 

  • Miś o imieniu Kinga - Bizuu i Kinga Rusin,

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Kinga 


Stylizacja misia powstała dzięki pracy Bizuu i Kingi Rusin. Miś Kinga ma na sobie piękną tunikę w kropki i białe spodenki. Całość uzupełnia modna opaska. 

  • Miś o imieniu Kasia - Dawid Woliński i Kasia Sokołowska,

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Kasia 


Miś, którego stylizacja powstała dzięki współpracy Dawida Wolińskiego i Kasi Sokołowskiej. Mis ma na sobie uroczą białą sukienkę. 

  • Miś o imieniu Monika - La Mania i Monika Olejnik.

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Monika

Miś Monika cała w pięknym różu. Ten kolor jest uroczy. Suknia balowa misia zaprojektowana została przez La Mania i Monikę Olejnik. 

Gdzie kupić misia Fundacji TVN?

  • Miś, którego cena wynosi 50 zł będzie dostępny na stronie Allegro,
  • Miś i mały miś w formie breloczka, w cenie 70 zł, będzie dostępny w sklepach Rossmann.

Misie to doskonały prezent dla najbliższej osoby. Biorąc udział w akcji niesiecie pomoc podopiecznym Fundacji TVN. Środki uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację potrzebujących dzieci.

Pluszaki można kupować w drogeriach Rossmann i na www.podarujmisia.allegro.pl. Ich liczba jest ograniczona i będą sprzedawane do wyczerpania zapasów. 

„Podaruj Misia temu, kogo kochasz” 2019 

Zobacz też:

Misie TVN 2019 już od 7 grudnia. Jakie mają imiona? 

Uchwycić magię Świąt. Sposoby na idealne zdjęcie bożonarodzeniowe

Jak zaplanować Święta Bożego Narodzenia? Kilka cennych rad

Co sądzisz o tym artykule?
73
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.12.2019
andrzej_masakraeu
Cztery giganty jadą do mnie :)