Gwiazdy

Gwiazdy opowiedziały o swoim stylu. Która z nich była "ofiarą mody"?

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Jak gwiazdy określają własny styl?

We wtorkowy wieczór, 23 listopada w jednym z warszawskich kin odbyła się długo wyczekiwana premiera filmu "House of Gucci". Pojawiło się na niej wiele gwiazd, które opowiedziały o swoim stylu, a także modowych wpadkach.

Co to znaczy "mieć swój styl"?

Polska premiera filmu opowiadającego o niezwykłej potędze dynastii Guccich i jej równie niezwykłym upadku, stała się dobrym pretekstem do tego, by z gwiazdami przybyłymi na wydarzenie porozmawiać o modzie. Jedną z najbardziej stylowych par na imprezie byli Joanna Przetakiewicz-Rooyens i Rinke Rooyens. Zarówno producent, jak i projektantka, od zawsze mieli dryg do mody. A co znaczy dla nich "mieć swój styl"?

- To znaczy na pewno nie podążać ślepo za modą, bo czasami widzę kobiety, które są umęczone w tym, co noszą na sobie, ponieważ ubranie przygniata je, zamiast dodawać im skrzydeł, radości i pewności siebie - stwierdziła Joanna Przetakiewicz-Rooyens.

- To przede wszystkim jest wyrażenie siebie, swoich emocji, swojego alter ego tak naprawdę. Moda jest dla mnie tak naprawdę wszystkim. Jest moją pracą i życiem prywatnym - powiedziała z kolei Karolina Pisarek.

Modelka przybyła na premierę ze swoim narzeczonym, Rogerem Sallą. Zdradzili, że mają już wyznaczoną datę ślubu i aktualnie dogadują wszystkie szczegóły.

Wpadki modowe gwiazd

Podczas wieczornego wydarzenia Sandra Hajduk-Popińska rozmawiała również o modowych wpadkach gwiazd. Przyznał się do nich m.in. popularny projektant i juror "Top Model", Dawid Woliński. Zdradził, że niejednokrotnie zdarzają mu się sytuacje, kiedy patrzy na swoje zdjęcia ze ścianek i nie jest w pełni zadowolony.

- Myślę, że każdy z nas ma taki etap w życiu, kiedy się zachłyśnie modą, kiedy ją pokocha troszeczkę za bardzo i uważa, że trendy rzeczy są właśnie tymi, które powinien mieć w swojej szafie. Potem obserwuję swoje zdjęcia w necie i widzę, że to może trzeba było odpuścić, a to może sobie darować - wyznał Dawid Woliński.

Artystką, która długo szukała swojego stylu jest natomiast Katarzyna Zielińska. Aktorka na początku kariery była krytykowana za swoje szalone i nietrafione stylizacje. Teraz jej zestawami inspirują się tysiące kobiet. Jest dowodem na to, że własny styl można z czasem wypracować.

- Długo go budowałam. Zaczynałam od mnogości kolorów, skończyłam tak bardziej łagodnie, chociaż kocham kolory i kocham czasem zaszaleć. Cały czas się tej mody uczę i mój prywatny życiorys modowy nie składa się z samych spektakularnych wyjść. Czasem zaliczałam wpadki, ale myślę, że wszystkiego się można nauczyć - mówiła Kasia Zielińska.

A co o swoim stylu sądzą Jakob Kosel, Anna-Maria Sieklucka oraz Michał Witkowski? Sprawdźcie w naszym materiale.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości