Michał Witkowski

  Michał Witkowski

  Każdy ma w domu zdjęcia, których istnienie wolałby przemilczeć. O tym, jak dzisiaj patrzymy na swoje fotografie sprzed lat rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Katarzyną Kępką oraz pisarzem i blogerem modowym Michałem Witkowskim. Nasi goście z godną podziwu odwagą komentowali także swoje zdjęcia.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer ruszył w miasto, by sprawdzić czy mieszkańcy Warszawy wiedzą, co oznacza symbol "SS", który pisarz Michał Witkowski zamieścił na swojej czapce i wystąpił w niej publicznie. To zbulwersowało opinię publiczną i słusznie, bo "SS" to symbol niemieckiej organizacji nazistowskiej. Co o Witkowskim myśli Marcin Prokop? I czy ludzie potrafili poprawnie odpowiedzieć na pytanie Filipa Chajzera? Zobaczcie, jak ten temat komentują w Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Bartosz Węglarczyk.

  To, co zrobił Michał Witkowski zbulwersowało opinię publiczną. Sprawą czapki z nazistowskimi symbolami, w której publicznie wystąpił Witkowski, zajęła się nawet prokuratura. A wydawnictwo Znak, które miało wydać najnowszą książkę pisarza zawiesiło z nim współpracę. Co na to sam Michał Witkowski? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską. A jak to wydarzenie komentują gwiazdy?

  Podczas ostatniego, modowego eventu pisarz i bloger Michał Witkowski pojawił się w czapce oznaczonej symbolem SS. Jak zareagowano na tę prowakację? Jak tłumaczy się bohater tego zamieszania? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprsiliśmy Agnieszkę Jastrzębską.

  W jednym z ostatnich wywiadów Michał Witkowski powiedział, że od 20 lat regularnie zażywa antydepresanty i gdyby nie one, prawdopodobnie popełniłby samobójstwo. W Dzień Dobry powiedział, z jakich powodów lekarz przepisał mu takie leki. Jak się zachowywał jego organizm, kiedy próbował je odstawić? Psychiatrę i psychoterapeutkę Magdalenę Namysłowską zapytaliśmy, czy antydepresanty uzależniają.

  31 grudnia - data graniczna. Trzeba wyjść na wielki bal, założyć finezyjną kreację, dobrze się bawić, odpalić fajerwerki i szaleć do białego rana. A co jeśli nie? Presja zabawy sylwestrowej dotyczy wielu osób. Agustin Egurrola, Natalia Szroeder oraz Michał Witkowski w studiu Dzień Dobry TVN zdradzili, czy ich ta presja także dotyczy. Czy sylwestrowy styl nie odpowiada Michałowi Witkowskiemu?

  Na kilka dni przed premierą spektaklu "Upadłe anioły" Kinga Burzyńska spotkała się z Magdaleną Cielecką i Mają Ostaszewska, które grają dwie przyjaciółki poróżnione przez jednego mężczyznę. Spektakl jest wyjątkowy, bowiem kostiumy do niego stworzył sam Tomasz Ossoliński. Jaka jest historia ich przyjaźni? Skąd się znają? Aktorki nigdy nie były tak szczere!

  Michał Witkowski to laureat Literackiej Nagrody Nike. Po napisaniu genialnej powieści postanawia jednak zostać blogerem modowym. Teraz pozuje na ściankach, a cała Polska komentuje jego ekstrawaganckie stylizacje. Uważa, że pokazy mody mogą być teatrem. Kto projektuje jego kreacje? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Michał Witkowski. Czy w swojej nowej książce Michał opisze świat mody?

  W jakiej kondycji jest polska moda? Czy mamy szansę wejść z nią na światowe salony? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz zapytała o to: Katarzynę Kolendę-Zaleską, Rafała Maślaka, Macademian Girl, Monikę Olejnik, Michała Witkowskiego, Martę Kuligowską. Jak "afera" koszulkowa, wywołana przez Pawła Deląga, wpłynęła na sprzedaż t-shirtów Roberta Kupisza?

  Co łączy piosenkarkę Kasię Klich, pływaczkę Otylię Jędrzejczak, dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera i pisarza Michała Witkowskiego? Wspólne posiłki. Zobaczcie, co się działo na planie specjalnego odcinka "Ugotowanych". A działo się wiele.

  Michał Witkowski po raz pierwszy publicznie pojawił się ze swoim nowym chłopakiem. Wczoraj na pokazie pewnej znanej marki brylowali na salonach i okazywali sobie czułość. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska też była na tej imprezie i w Dzień Dobry TVN zrelacjonowała to wydarzenie. Gdzie się wybierają, gdzie się spotkali i czy nie obawiają się homofobii? Czy jego nowy związek to następna kreacja?

  Michał Witkowski to postać kontrowersyjna. Doceniają go tak krytycy jak i publiczność. 20 maja, na rynek wydawniczy, trafi jego nowa książka. Czy to, że ostatnio o nim coraz głośniej nie jest częścią kampanii promującej nową książkę? A może to syndrom uzależnienia od sławy? Gdzie wpuściło go "lobby gejowskie"? Michaśka był w wiezieniu, w kostnicy, ale nie polubili go grabarze. Dlaczego? W studiu Dzień Dobry TVN Michał Witkowski, którego książka "Drwal" doceniona została nawet w USA.

  Michał Witkowski był gościem Dzień Dobry TVN i Anny Dziewit. Pisarz wydał nową książkę "Drwal". O czym jest ta książka?