Gwiazdy

Sanah i piosenka "No sory". Byliśmy na planie jej najnowszego teledysku

Gwiazdy

Aktualizacja:

Swoją wrażliwością zdobywa serca fanów, a każda jej piosenka okazuje się być hitem. Właśnie ukazał się nowy utwór Sanah – "No sory", o który zapytaliśmy samą wokalistkę. Zobaczcie także, jak powstawał!

Sanah – "No sory"

W maju ukazała się jej debiutancka płyta – "Królowa dram", która w pierwszym tygodniu po premierze znalazła się na szczycie listy sprzedaży OLiS, a singiel – "Szampan" w serwisie YouTube ma już ponad 41 milionów wyświetleń. Sanah, a właściwie Zuzanna Jurczak, nie przestaje działać. Właśnie zaprezentowała światu swoją najnowszą piosenkę "No sory". Odwiedziliśmy plan teledysku i zapytaliśmy o kulisy jego powstawania.

Kiedy kręcimy ten klip, mogę powiedzieć, że podoba mi się najbardziej ze wszystkich moich

- mówi wokalistka.

Utwór jest zapowiedzią drugiej płyty, która, jak zapewnia Sanah, ukaże się szybciej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Piosenka pod tytułem "No sory" jest bardzo ważna dla mnie. Jestem zakochana w tekście, który uwaga, pisałam sama (…) Pamiętam, że nie mogłam się od niej odciągnąć

- dodaje Zuza.

Sanah - kim jest wokalistka, która podbija listy przebojów

Zaczynała wrzucając swoje piosenki do Internetu. Z czasem rozpoczęła pracę z wytwórnią. Teraz jej piosenki zdobywają listy przebojów i serca fanów, a ona pozostaje nieśmiała i wrażliwa.

Dopiero mam pierwsze koncerty. Dosyć kameralne, chociaż dla mnie są całkiem duże

- tłumaczy.

Przed nią ostatni rok na studiach i pisanie pracy magisterskiej. Wykształcenie muzyczne zdobywa na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina, a najbliższe jej sercu są skrzypce.

To jest taki dziwny czas w moim życiu. Zawsze były te skrzypce u mnie - ćwiczenie po kilka godzin dziennie, a teraz powoli to się kończy i zobaczymy, co to ze mną będzie

- śmieje się Zuza.

I dodaje, że jej największym marzeniem jest występ w Royal Albert Hall w Londynie i trasa koncertowa z orkiestrą. Cała rozmowę zobaczycie tutaj:

Zobacz też:

Anne-Marie – utalentowana wokalistka, która otwarcie mówi o swoich problemach. „Mierzyłam się z lękami jako nastolatka”

Nowe wyzwania Krzysztofa Zalewskiego: "Zawsze staram się robić piosenki tak, żeby sprawiały mi przyjemność"

Charli XCX – brytyjska idolka młodego pokolenia o nowej płycie: "To dobry moment, by poruszyć trudne tematy"

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości