Gwiazdy

Rafał Maślak został ojcem! Syn ma na imię Maksymilian. "Witaj synku. Kocham Cię"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wczoraj wieczorem 29 marca na świat przyszedł syn Rafała i Kamili Maślak - Maksymilian. Rodzicom składamy gratulacje! Maślak opublikował pierwsze zdjęcie dziecka na swoim Instagramie.

Witaj synku. Kocham Cię <3

Wyświetl ten post na Instagramie.

Witaj synku. Kocham Cię❤️

Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)

Tak Rafał Maślak podpisał zdjęcie, które dziś przed południem wrzucił na swojego Intagrama. Były mister Polski postanowił pochwalić się przed światem Maksem i opublikował zdjęcie, na którym widzimy jak noworodek trzyma za rękę swojego tatę. Piękny i wzruszający obrazek! Fanki Rafała nie szczędziły gratulacji i życzeń w swoich komentarzach.

Kamila Maślak zdradziła Rafałowi płeć dziecka dopiero w dniu jego trzydziestych urodzin. Kamila i Rafał Maślakowie zdecydowali, że ich syn będzie miał na imię Maksymilan.

Maślak w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradził jak czuje się jako przyszły tata. Czy jest już gotowy na zmianę swojego życia związaną z dzieckiem, które lada dzień pojawi się na świecie?

***

Rafał Maślak od kilku lat jest w związku z Kamilą Maślak (jeszcze niedawno Kamilą Nicpoń). Po pięciu latach znajomości para zdecydowała się na ślub - para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w sierpniu 2018 roku. Uroczystość odbyła się w kościółku parafialnym w Kamienicy pod Warszawą. Potem goście przenieśli się do pałacu w Zdunowie. Na weselu wystąpił m.in. Mateusz Ziółko.

Małżeństwo poinformowało o tym, że spodziewa się dziecka w czasie ostatnich Świąt Bożego Narodzenia.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości