Gwiazdy

Przejażdżka w kalifornijskim stylu z Magdaleną Mielcarz

Gwiazdy

Magdalena Mielcarz to polska artystka, która na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Magda przyleciała do Polski na wakacje oraz by promować swój najnowszy singiel. Z gwiazdą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

Różowym cadillakiem po Warszawie

Magda Mielcarz spotkała się z naszą dziennikarką na rogu Hożej i Marszałkowskiej, skąd zabrała Basię na przejażdżkę po Warszawie różowym retro samochodem.

Podobnym samochodem Magda jeździła po pustyni, gdzie kręciła swój najnowszy teledysk do piosenki „Summertime hobby”.

W związku z moją wielką słabością do starych samochodów to musiał być cadillac. Uwielbiam klimat kalifornijski. Mieszkam tam. Piosenka ma też taki letni klimat. Chciałam, żeby ludzie się uśmiechali, kiedy usłyszą tę piosenkę.

Magda ma już przygotowaną całą płytę, jednak zdecydowała, że zanim ujrzy ona światło dzienne, będzie wypuszczała single.

Amerykański życie Magdy

Magda Mielcarz mieszka od wielu lat w Kalifornii. Na co dzień jest mamą na pełen etat. Kiedy odwiezie córki do szkoły, jedzie pracować do studia. Kiedy nagrywa zamienia się w Lvmę Black (to jej pseudonim artystyczny).

Od czasu do czasu Magda lubi wyrwać się ze swojej rzeczywistości i zrobić coś szalonego, jak np. jazda po Warszawie różowym cadillakiem.

Jest mi to bardzo potrzebne. Każda mama wie, że życie rodzinne oprócz tego, że bardzo kochamy swoje dzieci i daje nam to tyle radości i spełnienia, to jednak może to być bardzo powtarzalne. Każdej z nas zależy, by mieć coś dla siebie.

Magda zaapelowała do wszystkich mam, by zawsze znalazły przestrzeń dla siebie i swoich marzeń.

>>>Zobacz też: Magdalena Mielcarz i jej armia sióstr.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości