Gwiazdy

Michał Koterski świętuje urodziny i chwali się wygraną z kolejnym nałogiem. "Nie ma nic bardziej wartościowego niż życie"

Gwiazdy

Michał Misiek Koterski

41 lat minęło, jak jeden dzień. Michał Koterski w dniu urodzin miał jeszcze jeden powód do świętowania. Aktor przyznał, że od roku nie pali papierosów. Jak tego dokonał? Wszystko za sprawą pewnej podróży.

Misiek Koterski świętuje urodziny

Michał Koterski nie ukrywa, że jest osobą silnie wierzącą. Wielokrotnie podkreślał, jak dużo zawdzięcza Bogu, który poukładał jego życie na nowo. Teraz podzielił się kolejnym świadectwem. Michał Koterski 29 grudnia skończył 41 lat. Do opublikowanej na Instagramie fotografii dołączył osobisty komentarz.

Dzisiaj są moje urodziny ? a największy prezent jaki sobie zrobiłem to że dokładnie rok temu w Medjugorie poprosiłem Matkę Boska o pomoc w rzuceniu palenia i dzisiaj właśnie mija mi rok bez fajek które jak wiadomo są do dupy ? Nie mogę być w tym roku w Medjugorje i podziękować jej na miejscu , ale robię to tutaj bo nie ma nic bardziej wartościowego niż życie. Dziękuję i czuję ogromną wdzięczność że jestem

- napisał.

Michał Koterski – wygrana z uzależnieniem

Michał Koterski nie ukrywa, że był uzależniony. Aktor przez lata zmagał się z nałogami. Narkotyki towarzyszyły mu od nastoletnich lat, ale on postanowił, że nie chce tak dalej żyć. Sześć lat temu zmienił się cały jego świat.

- Bóg pomógł mi wyjść z tak ciężkiej choroby, jaką jest uzależnienie, z którą zmagałem się od 14. roku życia i w tym czynnym ciężkim uzależnieniu byłem. Nie pomagały mi żadne terapie, żadne ośrodki, państwowe, MONARy, roczne, wszystko co jest tylko możliwe. Pięć lat temu uklęknąłem i poprosiłem Boga, żeby odebrał tę obsesję picia i ćpania i On rzeczywiście to zrobił - powiedział rok temu w rozmowie z Katarzyną Olubińską-Godlewską. Zobacz cały wywiad:

Zobacz też:

Dawid Kubacki został ojcem. Znamy płeć i imię maleństwa

Wyjątkowa miłość Joanny i Krzysztofa Cugowskich. Muzyk zadedykował żonie utwór. "Trudno sobie wyobrazić życie bez niej"

Zespół Kombii osłodził widzom poświąteczny poniedziałek. Już od 37 lat życzy "Słodkiego, miłego życia!"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości