Gwiazdy

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski "zrywają z tradycją" i pokazują zdjęcia z podróży... przedślubnej

Gwiazdy

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Pięknymi zdjęciami na łonie natury dumny mąż pochwalił się pięć dni temu na Instagramie. Portale medialne spekulowały, czy młoda para pojedzie w podróż ślubną. W końcu, mamy drugą falę pandemii. Podróżnikom udało się jednak pozostać wiernym tradycji, ale w nieco unowocześnionej formie. Martyna i Przemek odbyli podróż... przedślubną.

Podróż przedślubna Martyny i Przemka

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub w dobie pandemii. Tym samym odbycie podróży poślubnej stało się problematyczne. Na szczęście podróżnicy zawczasu rozwiązali ten problem, wybierając się w wycieczkę przedślubną do Portugalii. Martyna podzieliła się romantycznymi fotografiami z ukochanym na swoim Instagramie.

"Zerwała z tradycją i nie pojedzie w podróż poślubną" - czytam na portalach. No cóż, zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu, więc pojechaliśmy w PODRÓŻ PRZEDŚLUBNĄ!?

- napisała pod postem. I dodała:

Kamperem, z dala od ludzi i zgiełku miast przemierzyliśmy całą Portugalię z północy na południe. Polecamy! Przy tym szczęśliwie, jak się teraz okazało, zdążyliśmy przed drugą falą pandemii. A Wy dbajcie o siebie, Kochani! I dziękujemy za lawinę wspaniałych życzeń od Was! Tak, zamierzamy być bardzo szczęśliwi❤️ M&P

Para przed ślubem zwiedziła całą Portugalię - z północy aż na południe. Jak na prawdziwych podróżników przystało, kraj przemierzali kamperem.

Wojciechowska podziękowała także za wszystkie życzenia na nową drogę życia i przyznała, że wraz z Przemkiem zamierzają być bardzo szczęśliwi, czego również im życzymy.

Tak jak i internauci, którzy darzą dziennikarzy ogromną sympatią, co wybrzmiało także w komentarzach.

Najlepsza i najprawdziwsza para jaką widziałam!! ❤️?❤️

- czytamy pod zdjęciami.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski debiutują jako prowadzący

Martyna i Przemek są parą nie tylko w życiu. Podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN podróżnicy debiutowali jako duet prowadzących, w czym sprawdzili się świetnie. Właśnie na małe ekrany wracają także programy, w których Wojciechowska i Kossakowski są gospodarzami. Tym razem oddzielnie.

12. edycja programu "Kobieta na krańcu na świata" rusza już 25 października, o godzinie 11:30 na antenie TVN, a w player.pl pierwszy odcinek dostępny jest już od środy, 21 października.

Przemysław Kossakowski obecnie współtworzy niezwykły talent show "Usłyszcie nas!". Emisja w TTV w każdą niedzielę (od 18 października) o 22:15 i w serwisie Player.

Zobacz także:

Test na koronawirusa. Gdzie go wykonać i jak przygotować się do badania?

Pozytywna rodzina "Dzieciaków Cudaków". Jak wygląda codzienność osób z zespołem Downa?

Dodatkowe rygory pojawiają w weekend, rzecznik rządu mówi o zdalnym nauczaniu. Czy cmentarze zostaną zamknięte?

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości