Gwiazdy

Martyna Wojciechowska świętuje 3 miesiące małżeństwa: "Każdy dzień jest lepszy od poprzedniego"

Gwiazdy

Według wielu Polaków to właśnie oni są jedną z najlepiej dobranych par show-biznesu. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od trzech miesięcy są małżeństwem. Z tej okazji podróżniczka i dziennikarka opublikowała wspólne zdjęcie, które opatrzyła romantycznym wpisem.

Martynie Wojciechowskie - uciekająca panna młoda

Lubianej podróżniczce przez lata nie spieszyło się do ślubu. Zdarzało jej się nawet odwoływać uroczystość w ostatniej chwili.

- Pięć razy się zaręczyłam, dwa razy odwoływałam ślub pięć minut przed uroczystością. Nie żałuję, że tak się stało. Potrafiłam się uwikłać w jakąś relację tylko dlatego, że chciałam sobie i całemu światu udowodnić, że będę szczęśliwa. Że będzie taki zewnętrzny dowód na to, że jestem szczęśliwa - np. wyjdę za mąż. Bez sensu to przecież - wyznała kilka lat temu w "Gali".

Jednak gdy poznała Przemysława Kossakowskiego, jej życie się zmieniło. Wspólna pasja i wyznawane wartości połączyły parę podróżników i na pierwszy rzut oka widać, że są ze sobą niezwykle szczęśliwi.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Oboje nie kryją swojego uczucia. Choć ślub wzięli w największej tajemnicy, po wydarzeniu podzielili się wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami. Od tego przełomowego momentu minęły już 3 miesiące. Z tej okazji Martyna Wojciechowska postanowiła podsumować wspólny czas. Opublikowała w sieci fotografię z ukochanym, którą opatrzyła wzruszającym opisem.

- DOKŁADNIE 3 MIESIĄCE TEMU uciekająca Panna Młoda powiedziała TAKi zostaliśmy małżeństwem. Choć zarzekałam się, że "to nie dla mnie" to... każdy dzień jest lepszy od poprzedniego! Czyli jednak warto dać się życiu zaskoczyć - napisała na Instagramie.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani piszą w komentarzach m. in. "Uwielbiam Was, kochani", "Idealna para. Dajecie tyle dobrego ludziom! Oby więcej na świecie takich jak wy!" czy "Pasujecie do siebie pod każdym względem, to jest po prostu PRZEZNACZENIE".

Nasza redakcja również życzy kolejnych wspaniałych miesięcy i wielu wspólnych podróży!

"Kobieta na krańcu świata" mimo pandemii. "Mieliśmy wątpliwość czy jest sens robić program telewizyjny". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości