Gwiazdy

Chorwacka gwiazda porwała Magdę Gessler do tańca. Zobacz występ La Lany na naszej scenie

Gwiazdy

Aktualizacja:

La Lana, bałkańska dusza, która swoją karierę rozpoczęła w wieku 4 lat właśnie rusza na podbój świata. Teraz przyjechała do Polski! Na naszej scenie zaśpiewała pierwszy międzynarodowy singiel „So Messed Up”, a po programie odpowiedziała na kilka pytań. Poznajcie utalentowaną La Lanę!

La Lana to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w regionie bałkańskim. Jej utwory na YouTube cieszą się ogromną popularnością, a dowodem na to jest ponad 100 milionów wyświetleń. Teraz przyszedł czas, aby o Lanie usłyszał świat. Wokalistka wraz z piosenką „So Messed Up” rozpoczyna nowy rozdział w karierze. My postanowiliśmy zadać artystce kilka pytań, by lepiej ją poznać.

Najlepsza piosenka na dzień dobry?

Jaka piosenka towarzyszy La Lanie każdego ranka? Zdecydowanym faworytem artystki jest utwór „So Messed Up”. Jak przyznała, uwielbia zaczynać dzień czymś pozytywnym, a jej własna energiczna piosenka, nie tylko budzi, ale także dodaje energii na cały dzień. Jak się okazuje, nowy utwór porywa nie tylko La Lanę, ale także słuchaczy, którzy na koncertach oddają się w rytm melodii.

Zawsze podczas występów patrzę na ludzi i sprawdzam, jakie są ich reakcje. Lubię patrzeć, jak czują muzykę, tańczą, ruszają nogą, to mnie utwierdza w przekonaniu, że wybrałam dobry utwór

Największe muzyczne marzenie?

Spontaniczna La Lana na swojej liście ma wiele marzeń i pomysłów. Jednym z nich jest międzynarodowa kariera. Dotychczas twórczość artystki znana i ceniona była w regionie bałkańskim. Teraz, jak sama przyznała, nadszedł odpowiedni moment i szansa, by realizować swoje skryte plany.

Teraz bardzo chciałabym pojechać w trasę i występować. Tworząc muzykę, bardzo ważna jest więź z ludźmi.

Media społecznościowe – wróg czy przyjaciel artysty?

Lana jednogłośnie przyznała, że w momencie, w którym Facebook i Instagram stały się popularne, pierwszy raz poczuła tak bliską więź z ludźmi. Mimo to artystka nie zatraciła się w wyimaginowanym świecie, wręcz przeciwnie, stawia na naturalność. Jak twierdzi, media społecznościowe pełnią ważną funkcję, dzięki nim poczuła, że ludzie poznają jej prawdziwe oblicze.

Budzę się rano bez makijażu i jestem po prostu sobą. Nie staram się być idealna.

Trzy słowa, które opisują La Lanę?

La Lana to temperamentna artystka, która wie, czego chce od życia. Jak opisała siebie w trzech słowach? Nieprzewidywalna, podekscytowana i pracowita.

Pasje La Lany i marka kosmetyczna „La Piel”

Śpiewanie nie jest jedyną pasją La Lany. Duża kreatywność jaka drzemie w artystce, powoduje, że ma ona milion pomysłów na minutę. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się to złudne, cecha ta okazuje się bardzo pomocna w pracy. Pomysły na nowe piosenki, teledyski czy kampanie w głowie Lany wciąż rodzą się na nowo.

Nowym projektem La Lany jest także marka kosmetyczna „La Piel”. Intensywne zaangażowanie całej ekipy przyczyniło się do spektakularnego sukcesu. Na czym skupia się firma artystki? Lana zdecydowanie stawia na naturalną pielęgnację skóry. Dużo czasu poświęca na dobór składników.

Uważam, że ludzie nie są świadomi tego, co przez tak długi czas stosowaliśmy na skórze. Chciałabym, żeby kobiety nie musiały się martwić, o to, co stosują. Zdecydowanie jestem za naturalnym błyskiem. Wszystkie składniki muszą być najwyższej jakości

Pierwsza wizyta w Polsce

La Lana pierwszy raz wystąpiła z nową piosenką na scenie Dzień Dobry TVN. Jednak nie jest to jej pierwsza wizyta w Polsce. Jak się jej u nas podoba? Artystka przyznała, że uwielbia Polaków i jeszcze nie spotkała ani jednej osoby, której by nie polubiła. La Lane sympatią obdarzyli także Polacy. Zobaczcie jak, podczas jej występu bawili się nasi prowadzący oraz Magda Gessler.

To jest mój pierwszy występ z „So Messed Up”, więc bardzo się cieszę

Specjalnie dla naszych widzów i czytelników La Lana wysyła gorące pozdrowienia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości