Gwiazdy

Julia Wieniawa wyjechała na wakacje. Jej zdjęcia na tle bajkowego krajobrazu zachwycają

Gwiazdy

Julia Wieniawa w DDTVN

Julia Wieniawa od kilku dni zapowiadała w mediach społecznościowych, że czekają ją wspaniałe wakacje. Teraz młoda artystka dojechała już na miejsce, które chętnie pokazuje fanom. Okazuje się, że otaczają ją naprawdę bajkowe krajobrazy.

Wakacje Julii Wieniawy

Julia Wieniawa w ostatnim czasie grała równocześnie w kilku produkcjach. Aktorka relacjonowała w mediach społecznościowych noce na planach filmowych, fragmenty charakteryzacji oraz późne powroty do domu. Równocześnie 22-latka skupiała się na promocji swojego brandu kosmetycznego, a także myślała nad nowymi projektami marki modowej. Nic dziwnego, że zapragnęła kolejnych wakacji, na które tym razem wybrała się nie tylko z partnerem, lecz także z przyjaciółmi.

Julia Wieniawa na Mykonos

Aktorka od kilku dni przygotowywała się do tego wyjazdu. Pakowała się i kompletowała garderobę, jednak nie zdradzała, dokąd wyjeżdża. W końcu w poniedziałek 31 maja obwieściła w mediach społecznościowych, że jej wybór tym razem padł na jedną z greckich wysp.

Julia Wieniawa poleciała bowiem na Mykonos, a w wyprawie towarzyszy jej Nikodem Rozbicki oraz grupa przyjaciół. Wśród nich znajduje się m.in. projektantka jej marki modowej, Roma Janota, a także narciarz wysokogórski, biegacz górski i himalaista, Andrzej Bargiel. Artystka pokazała już obserwatorom wnętrza niezwykle ekskluzywnego apartamentu, a także piękne widoki, które rozciągają się z ich tarasu. Wiadomo, że wspólnie mogą korzystać z basenu oraz jacuzzi.

Julia opublikowała w mediach społecznościowych również kilka ujęć w dwuczęściowym, zielonym kostiumie kąpielowym. Pod postem oczarowani fani pisali, że są pod wrażeniem jej figury, a także pięknej opalenizny. Swój zachwyt w komentarzach wyraziły także Ewa Chodakowska i Weronika Rosati. Kilka godzin później aktorka pokazała też romantyczne ujęcie ze swoim ukochanym na tle zachodzącego słońca.

Trzeba przyznać, że te widoki zapierają dech w piersiach. Też chcielibyście tam pojechać?

Julia Wieniawa: "Dla mnie hejt jest tak samo niebezpieczny jak koronawirus". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości