Gwiazdy

Joanna Krupa na planie 9. edycji Top Model. Marcin Tyszka: "Chyba się nawet troszkę stęskniliśmy za sobą, co nie przeszkadzało ostro się pokłócić"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Joanna Krupa po kliku miesiącach wróciła do Polski. Powodem są zdjęcia do 9. edycji Top Model, które właśnie ruszyły. Zdjęcie i wideo z modelką zamieścił na Instagramie Marcin Tyszka.

Ruszyły zdjęcia do 9. edycji Top Model. W nagraniach biorą udział jurorzy Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska i wspierający uczestników programu Micha Piróg.

Joanna Krupa wróciła na plan Top Model

Na planie nie zabrakło również Joanny Krupa, która od czasu narodzin córeczki nie była w Polsce. Przylot do kraju uniemożliwiały modelce również ograniczenia wprowadzone z powodu pandemii koronawirusa.

O tym, że Asia uczestniczy w nagraniach do 9. edycji Tom Model poinformował Marcin Tyszka:

Jest i La Mamma! @joannakrupa prosto po przylocie z Los Angeles zawsze piękna i w super humorze... Jak Ona to robi ?Pierwszy dzień na planie @topmodelpolskatvn chyba się nawet troszkę stęskniliśmy za sobą co nie przeszkadzało ostro się pokłócić ⚡⚡⚡ a Wy tęskniliście? Nowa edycja już we wrześniu

Oprócz zdjęcia, fotograf zamieścił na Instastory wideo, na którym widać, jak Joanna Krupa idzie po wybiegu, prezentując szczupłą sylwetkę. Dostrzec można także pozostałych jurorów.

Pierwsze minuty za tym stołem. Mam déjà vu. Rok minął, a my coraz piękniejsi. Jest Asia z Dawisiem, zobaczcie, mają taką czarodziejską różdżkę

- żartował Marcin.

Fani nie kryją zachwytu

Obserwatorzy konta Marcina Tyszki w komentarzach pisali, że nie mogą doczekać się emisji pierwszego odcinka nowej serii Top Model. Byli również pod wrażeniem powrotu Asi do formy:

Jaka piękna❤️

Joasia z każda edycją jest coraz piękniejsza ?

Cudna Pani Asia ❤️❤️

Zobaczcie, kto wygrał Srebrny bilet w Top Model 2020.

>>> Zobacz także:

Uczestniczka Top Model rozpoczyna muzyczną karierę. Jagoda Judzińska z piosenką „Noc i dzień”

Karolina Pisarek o sukcesach i marzeniach. „Jestem stworzona do tego, żeby działać, ciężko pracować i się spełniać"

Klaudia El Dursi szczerze o hejcie: "Było kilka bardzo ciężkich tygodni, musiałam zamknąć się w sobie"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości