Gwiazdy

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik zaręczyli się na Mykonos. Pierścionek robi wrażenie!

Gwiazdy

Fot. Instagram / Jessica Ziółek

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik zaręczyli się na wyspie Mykonos! Piękna Jessica zapytana o to, czy poślubi Arka, od razu odpowiedziała: TAK! Zobaczcie, jak wyglądał moment ich zaręczyn!

Zobacz też: Kasia Olubińska wyszła za mąż! Wyglądała obłędnie! GRATULACJE!

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik zaręczyli się na Mykonos! Jesica pochwaliła się zdjęciem, na którym widać moment zaręczyn. Na drugim zdjęciu widać piękny i niezwykle okazały pierścionek zaręczynowy!

Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata stanowią wystarczającą przysięgę.

Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła ❤AREK ❤

Jak poznali się Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik?

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik poznali się w centrum handlowym!

Miałam 16 lat. W centrum handlowym (...) szukałam z mamą prezentu dla męża mojej siostry. W pewnym momencie zobaczyłam, że przygląda mi się nieznajomy. W pewnym momencie zobaczyłam, że przygląda mi się nieznajomy. (...) Nie spodziewałam się, że ten przystojny chłopak odważy się, by do mnie podejść i poprosić o numer... - opowiadała w Gali Jessica Ziółek.

Arek Milik jednak podszedł do niej, ale Jessica Ziółek mimo to nie chciała dać mu numeru telefonu. Milik nie odpuścił i znalazł ją na Facebooku.

Początki ich znajomości nie był łatwe, najwięcej trudności czekało na Jessicę po zamieszkaniu razem.

Kiedy zamieszkaliśmy we dwoje, musieliśmy przejąć wszystkie obowiązki domowe. (...) Arek wychodził na treningi, ja zajmowałam się gotowaniem, zakupami, sprzątaniem. Na początku jedliśmy tosty, płatki z mlekiem, a potem zaczęliśmy przywiązywać większą wagę do diety - mówiła w Gali Jessica Ziółek.

Arek i Jessica są razem już ponad siedem lat.

Więcej: Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem USG. Fani dopytują: "To bliźniaki?"

Pozostałe wiadomości