Gwiazdy

Jakub Tolak i Zosia Samsel wciąż podróżują kamperem. Przez pandemię musieli zmienić swoje plany

Gwiazdy

Jakub Tolak i Zosia Samsel zrezygnowali z dotychczasowego życia i od kilkunastu miesięcy podróżują kamperem po Europie. Ostatnio łączyliśmy się z nimi, jak byli w Andaluzji. A gdzie są obecnie?

Macedonia oczami Jakuba Tolaka i Zosi Samsel

Aktor Jakub Tolak i jego narzeczona Zosia Samsel porzucili pracę i ruszyli w niekończącą się podróż stworzonym przez siebie kamperem. Od ponad dwóch tygodni są Macedonii, której wcale nie zamierzali odwiedzać.

- Wirus trochę uniemożliwia podróżowanie. Dlatego teraz jesteśmy w Macedonii, której nie planowaliśmy. Musieliśmy trasę tak zmienić, by wjechać do kraju, do którego się da – tłumaczyła Zosia.

Do Macedonii bowiem dostali się bez robienia testu na COVID-19. Ponadto mogą swobodnie poruszać się kamperem. Przyznali, że nie żałują, że musieli zmienić plany, bo kraj ten zachwyca malowniczymi widokami.

Albania przyciąga turystów

Zanim narzeczeni udali się do Macedonii, byli przez trzy miesiące w Albanii. Kraj ten był już na ich liście.

- To miejsce, gdzie wjazd i poruszanie się jest raczej bezproblemowe. Nawet powiedziałbym, że policja tam pomaga. Gdy podjeżdżała do nas, to pytała tylko czy jest ok. Albania pod tym kątem jest świetnym miejscem – zdradził Kuba.

Zdaniem Zofii Samsel Albania w nadchodzącym sezonie będzie rajem dla turystów – i to nie tylko z Polski. Na miejscu widzieli rejestracje z przeróżnych zakątków świata.

Para poleca pojechać tam samochodem lub wynająć na miejscu auto, by poznać prawdziwy smak tego kraju.

- Należy pamiętać, że Albania to kraj kontrastów. Obok pięciogwiazdkowego hotelu może być wysypisko śmieci – tłumaczył Kuba.

Podkreślił przy tym, że Albańczycy są bardzo gościnnym narodem:

- Mają taki kodeks, że turyście nie może włos z głowy spaść – podsumował aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości