Gwiazdy

Dom Magdy Steczkowskiej i Piotra Królika. Luksusowy?

Gwiazdy

Dom Magdy Steczkowskiej i Piotra Królika znajduje się niedaleko Krakowa. Jak wygląda w środku? Dlaczego para lubi spędzać w nim czas? Odwiedził ich reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Magda Steczkowska i Piotr Królik, wraz z trzema córkami i psem, mieszkają w Mogilanach - wsi położonej w województwie małopolskim. Ich 300-metrowy dom stoi na wzgórzu, z którego rozciąga się piękny widok. Para wybudowała go 18 lat temu, na terenie o powierzchni 30 arów. W ogrodzie znajduje się palenisko, przy którym organizowane są imprezy z przyjaciółmi i rodziną.

>>> Zobacz także:

Jak wieszać obrazy? O tych 4 zasadach musisz pamiętać

2,5-metrowy apartament w Krakowie! Filip Chajzer sprawdził, jak się w nim mieszka

Nowoczesny apartament Ranity Sobańskiej

Jak mieszka Maja Bohosiewicz? Oto jej luksusowy dom

Tym co rzuca się w oczy po wejściu do domu, jest ogromna liczba zdjęć, które przedstawiają trzy córki pary - Zosię, Michalinę oraz Antosię w różnych okresach ich dojrzewania.

Uwielbiam zdjęcia i stawiam je wszędzie, gdzie mogę. To samo dotyczy obrazów namalowanych przez moją przyjaciółkę, która jest architektem wnętrz.

- powiedziała Magda.

W salonie stoi wielki bordowy narożnik, na który Magda nie mogła się doczekać:

Marzyło nam się, żeby mieć w końcu taką kanapę, na której się wszyscy pomieścimy.

Para ma również miejsce, gdzie może się zrelaksować - to sauna, do której najchętniej ucieka Piotr. Na dole znajduje się też przestronna kuchnia, w której Magda chętnie piecze ciasta. Na piętrze domu jest łazienka, sypialnia, garderoba i dwa pokoje dziewczynek.

Magda i Piotr bardzo lubią swój dom, ale czy nie myśleli, aby uwić drugie gniazdko w Warszawie:

Bardzo lubię Warszawę, uważam, że się bardzo zmieniła na plus, ale mimo wszystko jest ona dla mnie tylko miejscem pracy. A tu jest dom, tu wychowujemy dzieci i tu jest nasze miejsce na ziemi, więc wolimy do niego wracać.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości