Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" doprowadzona do łez. To sprawka jej syna

Gwiazdy

Aktualizacja:

Królowe życie: Dagmara Kaźmierska nie kryła swojego wzruszenie w ostatnim odcinku programu emitowanego na antenie TTV. Powodem był syn bohaterki. Co zrobił Conan?

"Królowe życia" i Dagmara Kaźmierska zawsze dostarczają widzom wrażeń. Tym razem emocje zafundowano bohaterce programu emitowanego w TTV. W oczach Dagmary pojawiły się łzy wzruszenia, gdy z dumą opowiadała o synu Conanie, który dostał się na studia medyczne.

- Nie da się tego opisać słowami, żadna rzecz materialna nie sprawiła mi takiej radości, jak to, że się dostał na studia – wyznała ze łzami w oczach Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska na zakupach z synem

Królowa życia wybrała się z Conanem do sklepu, by wspólnie kupić biały fartuch dla studenta medycyny. Dla Dagmary Kaźmierskiej była to kolejna okazja do łez wzruszenia.

- Tylko żeby było dobrze dalej. Tylko tego sobie mogę życzyć – powiedziała bohaterka programu "Królowe życia".

Canon, syn Dagmary Kaźmierskiej, nie idzie w ślady Królowej życia

Dagmara Kaźmierska wyznała, że nigdy nie przypuszczała, że jej syn Canon pójdzie na studia medyczne.

- Mdlałeś na widok krwi – powiedziała do syna.

Tymczasem Conan, podczas przymiarek kitla w sklepie, opowiadał mamie o swoich pierwszy wrażeniach z wizyty w uczelnianym prosektorium. Na zajęciach miał okazję uczyć się na ludzkich zwłokach.

- Skąd oni trupka wzięli – dziwiła się Dagmara Kaźmierska.

- Jest grupa donatorów, którzy dają donację w postaci swoich ciał – wyjaśniał Conan.

W końcu Królowa życia i Conan opuścili sklep.

- Bardzo często tak jest, że rodzice przekładają swoje niespełnione marzenia na dzieci. Ja nigdy tego nie miałam, bo nie miałam takich zapędów – powiedziała Dagmara Kaźmierska podkreślając, że nigdy nie nalegała na syna, by ten został lekarzem. Tym bardziej jest z niego dumna.

"Królowe życia". Program TTV

Królowe życia to program emitowany na antenie TTV. Pokazuje barwne życie bohaterów, w którym nie ma miejsca na zasady. Jest za to specyficzne poczucie humoru wyrażone ciętym językiem. Bohaterki "Królowych życia" żyją według własnego scenariusza i tym od czterech lat przyciągają uwagę widzów.

"Królowe życia". Bohaterki programu

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich ekscentryczne perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Kłopoty ze zdrowiem, zawirowania w życiu zawodowym czy dojrzewające dzieci potrafią wywrócić życie do góry nogami.

W tym sezonie do programu dołączyła szóstka nowych bohaterów! Sylwia, na co dzień mieszkanka Krakowa, która na przejażdżkę szybkim samochodem wydałaby każde pieniądze. W wolnym czasie często odwiedza strzelnicę, a z narzeczonym prowadzi firmę rozbrajającą bomby. Pojawił się też niezwykły duet królowych z Chorzowa, Patrycja i Justyna, które prowadzą wspólne, bujne życie z tym samym partnerem. Taki podział w związku to coś nowego, nawet dla fanów programu! Po raz pierwszy w programie zagościła też reprezentacja z Trójmiasta – Ania, która swoje życie dzieli pomiędzy pracą, a podróżami z ukochanym oraz Damian i Leon, duet w życiu i w pracy, którzy razem prowadzą klinikę medycyny estetycznej.

Nowe odcinki "Królowych życia" w każdy czwartek i piątek o godz. 22:15 w TTV.

Autor: Aleksandra Pietrzak

Źródło: TTV