Gwiazdy

Córka Paula Walkera zrobiła aborcję. "To było bardzo intymne i prywatne doświadczenie"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Meadow Walker, córka gwiazdora serii filmów "Szybcy i wściekli", zwierzyła się z intymnych doświadczeń. Modelka zdecydowała się na aborcję, o czym opowiedziała w osobistym wpisie w mediach społecznościowych. Jej wyznanie jest odpowiedzią na kontrowersyjny wyrok amerykańskiego Sądu Najwyższego dotyczący zniesienia konstytucyjnego prawa do przerwania ciąży.

Kim jest Meadow Walker?

Meadow Walker to córka dobrze znanego fanom "Szybkich i wściekłych" aktora. Jego śmierć była jedną z największych tragedii współczesnego świata filmowego. Paul Walker, którego widzowie pamiętają z roli Briana O’Connora, stracił życie w wypadku samochodowym w wieku 40 lat. Kiedy doszło do tragedii, jego córka miała zaledwie 14 lat. Po tragicznym zdarzeniu nastolatka wróciła do mamy na Hawaje, gdzie schowała się przed światem. Śmierć ojca znacząco odbiła się na jej zdrowiu psychicznym. Zaledwie rok później wykryto u niej nowotwór. Po długim leczeniu wróciła do zdrowia.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Rok temu Meadow Walker wzięła ślub z początkującym modelem i aktorem Louisem Thornton-Allanem. Do ceremonii poprowadził ją Vin Diesel - aktor i bliski przyjaciel Paula Walkera.

Cóka Paula Walkera zawodowo zajmuje się modelingiem. Współpracowała już z takimi nazwiskami jak Simone Rocha, Anna Sui, Gabriela Hearst, Zara czy Givenchy. Niedawno podpisała kontrakt z agencją modelek "Woman Management" w Nowym Jorku.

Meadow Walker zrobiła aborcję

Sąd Najwyższy w Stanach Zjednoczonych 24 czerwca unieważnił orzeczenie Roe przeciwko Wade. To właśnie na jego podstawie każdy stan musiał respektować prawo do aborcji, mogąc odmówić jej jedynie w drugim lub trzecim trymestrze. Przepisy działające od 1973 roku zostały zniesione. Wynika z tego, że każdy stan w USA będzie mógł na własną rękę zadecydować, czy aborcja jest legalna. Meadow Walker sama przerwała ciążę dwa lata temu. Teraz zwierzyła się z tego publicznie.

- Ja również wahałam się z podjęciem tej decyzji w 2020 roku, gdy świat walił się z powodu pandemii. Zdecydowałam się na aborcję. To było bardzo prywatne i intymne doświadczenie - takie, jak powinno być - napisała modelka na Instagramie.

- Miałam szczęście, że trafiłam na lekarzy, którzy wspierali mnie w tym niełatwym procesie. Dzięki ich pomocy jestem dziś zdrowa i szczęśliwa - dodała Meadow Walker.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Peter White/Getty Images

Pozostałe wiadomości