Gwiazdy

Big Brother. Łukasz Darłak wraca do domu Wielkiego Brata! "Ten tydzień będzie dla mnie trudny"

Gwiazdy


Big Brother to program pełen niespodzianek! W tym tygodniu nieoczekiwanie rozstaliśmy się z Justyną Żak i jej chłopakiem Pawłem Grigorukiem. Jednak jeszcze większą niepsodziankę przyniósł niedzielny program "Big Brother Arena": do programu wraca Łukasz Darłak.

W tym tygodniu w Domu Wielkiego Brata zawrzało. Justyna Żak i Paweł Grigoruk w czwartek odeszli z programu. Opuścili go na własne życzenie. Justyna od dłuższego czasu nie czuła się dobrze w programie, podobno kilkakrotnie już miała zamiar opuścić program. Mówiło się, że Justyna może nawet przechodzić załamanie nerwowe. Jej nastrój miał się poprawić po tym, jak do programu wszedł jej chłopak. Niestety było wręcz przeciwnie.

Czytaj też: Justyna Żak i jej chłopak Paweł Grigoruk wycofują się z programu

Decyzja o opuszczeniu domu Wielkiego Brata zapadła i para pożegnała się ze swoją przygodą z BB. W związku z tym w tym tygodniu zostało wstrzymane głosowanie na uczestnika, który ma odejść z programu. Magda i Kasia, które były nominowane razem z Justyną mogły na razie odetchnąć, bo w tym tygodniu nikt nie opuszcza Big Brothera.

Zaskakująco w niedzielę 12 maja dowiedzieliśmy się, że do domu Wielkiego Brata wraca Łukasz Darłak!

W tym tygodniu nominacje otrzymało aż pięciu uczestników: Kasia, Magda, Madzia, Bartek i Radek.

Kto odpadnie za tydzień? Głosować można online lub za pomocą SMS-ów.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości