Gwiazdy

Ania Dec czekała z seksem do ślubu? "Nie chciałam się rozdrabniać"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Ania Dec w "Intymnych rozmowach"
Ania Dec w "Intymnych rozmowach"
wideo 2/19

Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. Od wielu lat związana jest z kanałami grupy TVN. Nie wszyscy wiedzą, że dla Ani bardzo ważna jest wiara. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o zasadach, jakimi kieruje się w życiu, relacji z mężem i seksie. 

Anna Dec o małżeństwie

Ania razem ze swoim mężem tworzą wspaniałą, kochającą się parę. Są szczęśliwym rodzicami Zuzi, a teraz spodziewają się kolejnego dziecka. Już wiedzą, że będzie to syn.

W rozmowie z Karoliną Kalatzi, prezenterka opowiedziała o tym, jak poznała swojego ukochanego. Zdradziła również, że ich historia nadaje się na książkę. - Relacja, która jest teraz rosła w siłę i rośnie dalej. Fajerwerków nie było od początku - mało tego - fajerwerki były, kiedy go zobaczyłam pierwszy raz w swoim życiu i wtedy byłam w innej relacji. To było na peronie, miał wtedy dziewczynę z mojego miasteczka i zwalił mnie z nóg. Nie pamiętałam dokładnie jak wyglądał, ale aura, jaką roztaczał wokół siebie sprawiła, że pomyślałam: "jaka ona musi być przy nim bezpieczna".

Ania nie ukrywa, że seks to dla niej coś więcej niż tylko fizyczne doznanie - Seksualność jest dla mnie sferą związaną z uczuciami, a nie samym doświadczaniem. Nie chciałam się rozdrabniać, chciałam być dla jednego mężczyzny. Chciałam, żeby jeden mężczyzna mnie znał. Cieszę się, bo tak się udało. - powiedziała.

Anna Dec - ludzie nazywają ją "katolem"

Ania Dec nie ukrywa, że ważna jest dla niej relacja z Bogiem. W czasach szkolnych złożyła nawet śluby, że nie będzie piła alkoholu i imprezowała, za co spotkała się z odrzuceniem ze strony rówieśników. - Głęboko do serca wzięłam sobie przyrzeczenia pierwszokomunijne, że nie będę piła, paliła, brała narkotyków. Byłam wykluczana z imprez, byłam traktowana za dziwaka, ale jakoś dobrze mi z tym. Dalej jestem traktowana jak dziwak, niektórzy mówią na mnie 'katol' albo zarzucają mi coś (...). U mnie to jest bardzo ważna wartość mojego życia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości