Gwiazdy

Pojawiła się plotka, że Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową dziewczynę. Czy to prawda?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Kamil i Agnieszka byli najsilniejszą parą 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani programu byli przekonani, że ich małżeństwo przetrwa próbę czasu. Niestety, związek zakończył się, ponieważ Kamil nic nie poczuł do swojej żony. Teraz tłumaczy, jakie były okoliczności rozstania. Wyznał też, czy ma już nową partnerkę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Kamil i Agnieszka

Fani programu najbardziej kibicowali Kamilowi i Agnieszce. Małżonkowie spodobali się sobie od samego początku. Bez wahania wzięli ślub, a wesele upłynęło im na dobrej zabawie. Już wtedy pojawiły się między nimi pierwsze czułości i pocałunki. Podczas podróży poślubnej zachowywali się tak, jakby znali się od dawna.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Niedługo później Agnieszka zdecydowała się zmienić całe swoje życie dla Kamila. Przeprowadziła się do Włocławka, jego rodzinnej miejscowości, i szukała nowej pracy. Była gotowa na nowy rozdział w życiu z mężem u boku. Oglądając program, można było odnieść wrażenie, że Kamil chce tego samego.

W dniu decyzji oboje zgodnie stwierdzili, że zostają w małżeństwie. Opowiedzieli też o planach na przyszłość, wspólnych świętach i urlopie. Jednak pod koniec finałowego odcinka 7. edycji programu widzowie dowiedzieli się, że ich historia nie ma szczęśliwego zakończenia. Para rozstała się, ponieważ Kamil nic nie poczuł do Agnieszki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil jest w nowym związku?

Kamil po raz pierwszy skomentował swój udział w programie. Na Instagramie wyjaśnił, jak cała sytuacja wyglądała z jego perspektywy. - Byliśmy parą, której od samego początku kibicowało chyba najwięcej osób. Agnieszka jest bardzo fajną kobietą, mądrą, inteligentną i zaradną. Przed decyzją o przeprowadzce prowadziliśmy rozmowy, ja się tego bardzo bałem, mówiłem o moich wątpliwościach Agnieszce, że nie mamy gwarancji, co z tego wyjdzie, ale ostatecznie we dwójkę uznaliśmy, że jeśli nie spróbujemy, to się nie dowiemy i obie strony będą tego żałowały. Spędziliśmy ze sobą fajne dwa miesiące, dogadywaliśmy się, ale z mojej strony nie pojawiło się uczucie - napisał Kamil.

Uczestnik telewizyjnego eksperymentu wskazał moment przełomowy w ich relacji. - Zbliżały się święta Bożego Narodzenia, mieliśmy wszystko zaplanowane, a mnie zaczęło przerastać, że mam razem z Agnieszką jechać do jej rodzinnego domu i spędzać czas przy stole wigilijnym, mając w głowie, że z mojej strony nic z tego nie wyjdzie. Powiedziałem Agnieszce, jaka jest sytuacja i że może zostać u mnie w mieszkaniu tyle, ile potrzebuje. Mieszkaliśmy razem jeszcze przez około 2 miesiące - przyznał. W sieci zaczęły krążyć spekulacje, że Kamil spotyka się z nową dziewczyną. Jaka jest prawda? - Nie żałuję udziału w programie, to był naprawdę fajny czas z Agnieszką. Chciałbym jeszcze dodać, że nie jestem w żadnym innym związku i nie byłem, nie mam wpływu na plotki - podkreślił.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości