Gwiazdy

Alicja Janosz wydała płytę z myślą o dzieciach. Melodyjne piosenki bawią i edukują młode pokolenie

Gwiazdy

Alicja Janosz zajęła się pracą nad utworami dla dzieci, które nie tylko bawią, ale także edukują. Pod koniec marca 2020 r. do sprzedaży trafiła zapowiadana płyta „Alicja Janosz Dzieciom". Posłuchajcie jednej z piosenek.

Alicja Janosz – pani od muzyki

Alicja Janosz dała się poznać całej Polsce w 2002 roku. Wtedy to 17-letnia wokalistka wygrała jeden z programów talent show, rywalizując z Eweliną Flintą oraz Szymonem Wydrą. Co po latach robi utalentowana Alicja? Obecnie priorytetem wokalistki stała się edukacja muzyczna dzieci oraz praca w przedszkolu. Ponadto, Alicja udziela się w mediach społecznościowych, gdzie od 3 lat prowadzi warsztaty wokalne dla maluchów oraz pisze bloga dla rodziców.

Zapraszam na mojego Facebooka. W każdy czwartek o godzinie 12 prowadzę live, warsztaty dla dzieci

– powiedziała.

Alicja Janosz – płyta dla dzieci

Podczas pracy z dziećmi narodziły się pierwsze spontaniczne pomysły na piosenki. Wokalistka postanowiła nagrać płytę "Alicja Janosz Dzieciom", którą wraz z mężem dedykuje swojemu synkowi, 6-letniemu Tymonowi.

Album trafił do sprzedaży pod koniec marca 2020 r., a pierwszą zapowiedzią płyty był singel "Goń złego wilka". Na krążku znajdziemy 10 melodyjnych piosenek, które osadzone są w różnorodnych gatunkach muzycznych. Utwory z humorystycznym tekstem nie tylko bawią, ale również edukują najmłodszych i zachęcają do śpiewania.

Jeden z utworów pt. „Mam głos” Alicja wykonała w naszym programie. Posłuchajcie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości