Gwiazdy

Aleksandra Szwed pokazała ciążowe zdjęcie. "Rozkoszny widok"

Gwiazdy

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed na swoim Instagramie opublikowała wyjątkową fotografię. Aktorka pozuje z ciążowym brzuchem. Na zdjęciu nie jest jednak sama. Jej towarzysz zachwycił fanów.

Aleksandra Szwed na ciążowym zdjęciu

Kiedy 1 kwietnia Aleksandra Szwed opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z ciążowym brzuchem, fani pomyśleli, że żartuje i wraca wspomnieniami do czasu pierwszej ciąży. Jednak po kilku tygodniach aktorka wstawiła kolejną, wyjątkową fotografię. Nie jest na niej sama. O jej brzuch opiera się ukochany pies, Gutosław.

Miłość

- podpisała krótko.

Fani zachwycili się zdjęciem, które opublikowała. "Rozkoszny widok", "dwie miłości przy sobie" – pisali. Pod postem wywiązała się także dyskusja na temat rasy Bulterier. Obserwatorzy Aleksandry Szwed zauważyli, że zwierzęta te, chociaż na pierwszy rzut oka mogą wydawać się groźne, w rzeczywistości są bardzo przyjazne. "Ale to są kochane wdzięczne psy", "najkochansze psy❤️ tez mamy taką" – zaznaczali.

Aleksandra Szwed – szczęśliwa mama

Aleksandra Szwed chroni swoje życie prywatne i dzieli się tylko tymi informacjami, które chce przekazywać. Co zatem wiadomo o jej życiu rodzinnym? Związana jest z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. Para ma synka Borysa, który przyszedł na świat w 2015 roku.

- Ja w ogóle całą ciążę przeszłam na takim uśmiechu i nawet koledzy śmiali się ze mnie, że byłam "naćpana hormonami", ale w takim pozytywny znaczeniu. Nawet te histerie ciążowe, przez które przeszłam, mogłabym policzyć na palcach jednej ręki - mówiła wówczas.

Aleksandra Szwed o karmieniu piersią w miejscach publicznych: "To jest czymś naturalnym. Dajmy możliwość wyboru". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Te filmy otrzymały Oscary w poprzednich latach. Oglądaliście je wszystkie?

Ida Kamińska - jedyna polska aktorka nominowana do Oscara. Którzy Polacy wrócili z Hollywood z nagrodą?

Olaf Lubaszenko na zdjęciu z Szymonem Majewskim sprzed 20 lat. Pamiętacie w jakim filmie razem zagrali?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości